LAK| 

Kolejny cios dla Legii! Długa przerwa gwiazdora

3

To miał być zawodnik, który Legii Warszawa da duży spokój w formacji ofensywnej. W stolicy bardzo liczono na Blaza Kramera, ale Słoweniec na razie nie pokaże się warszawskiej publiczności. Piłkarz trafi na stół operacyjny, czeka go długa przerwa.

Kolejny cios dla Legii! Długa przerwa gwiazdora
Blaz Kramer (GETTY, SOPA Images)

W letnim oknie transferowym reprezentant Słowenii, były napastnik mistrza Szwajcarii FC Zurych Blaz Kramer podpisał kontrakt z Legią Warszawa do końca sezonu 2024/25. Z tym transferem wiązano w stolicy ogromne oczekiwania. Spodziewano się, że Słoweniec da dużo jakości w formacji ofensywnej w zespole Kosty Runjaicia.


Piłkarz wystąpił w meczach sparingowych z Motorem Lublin i Zorią Ługańsk, a następnie wypadł z treningów z powodu urazu i nie zdążył jeszcze zadebiutować w oficjalnym spotkaniu. Jego powrót do zajęć był przekładany kilka razy, teraz już wiemy, że czeka go dłuższa przerwa.

Fatalne wieści dla Legii

Po przeprowadzeniu konsultacji chirurgicznych, Blaž Kramer został zakwalifikowany na zabieg chirurgiczny, który prawdopodobnie odbędzie się w piątek. Piłkarz powinien wrócić do treningów z zespołem za około półtora miesiąca - poinformowała Legia Warszawa w specjalnym komunikacie.
W ostatnich tygodniach staraliśmy się go wspomóc środkami rehabilitacyjnymi w dolegliwościach, z którymi się zmagał, ale w końcu stwierdziliśmy, że nie obejdzie się bez małej ingerencji chirurga. Nie jestem lekarzem, więc będę bazował na opinii, którą podzielił się z nami medyk. Przyczyna, do której doszedł, wiąże się z komplikacjami po zabiegu, który napastnik przeszedł w poprzednim klubie - powiedział na konferencji prasowej trener Kosta Runjaić.

W tym momencie jedynym napastnikiem w szeregach Legii Warszawa jest Maciej Rosołek. Runjaić nie ukrywa, że zespół potrzebuje rasowego snajpera, który zapewni jakość i sporą liczbę bramek.

Potrzebujemy doświadczonego łowcy bramek, jak najszybciej. Poruszyłem ten temat w rozmowach wewnętrznych i z największą stanowczością chciałem, by wszyscy byli świadomi sytuacji. Kwestia napastnika cieszy się większym zainteresowaniem, bo każdy klub chce pozyskać takiego gracza - przyznał.

Legia Warszawa w piątek zagra u siebie z Piastem Gliwice.

Zobacz także: Bajkowe zaręczyny. Piękna WAGs z Premier League powiedziała "tak"
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić