VDB| 

Kolejny piłkarz Lecha Poznań wzdycha do influencerki? Wymowne zdjęcie

92

Niedawno cała Polska żyła zalotami Tymoteusza Puchacza do Julii Wieniawy. Teraz kolejny z zawodników Lecha Poznań obrał na swój celownik znaną influencerkę. Tym razem na chodzi o Mateusza Skrzypczaka, który wyraźnie ma się ku Natalii "Natsu" Karczmarczyk.

Kolejny piłkarz Lecha Poznań wzdycha do influencerki? Wymowne zdjęcie
Mateusz Skrzypczak i Natalia Karczmarczyk (Instagram.com)

Związki piłkarzy z popularnymi influencerkami nie są niczym dziwnym. Na całym świecie jest masa takich przykładów. Jednakże w naszym kraju akurat ich nieco brakuje. Wydawałoby się, że taki związek mogą stworzyć Tymoteusz Puchacz i Julia Wieniawa, bowiem ówczesny piłkarz Lecha Poznań był bardzo zdeterminowany, aby poznać tę gwiazdę.

Ta historia nie skończyła się szczęśliwie dla Puchacza. Reprezentant Polski wielokrotnie próbował, ale był zbywany przez popularną aktorkę. Wieniawa początkowo dyplomatycznie milczała na temat adoratora, ale w końcu nie wytrzymała i ostro skomentowała prośby fanów o ich spotkanie (więcej na ten temat TUTAJ).

Lech Poznań przyciąga gwiazdy?

Jak się okazuje, piłkarze Lecha Poznań mają słabość do popularnych dziewczyn. Tym razem chodzi o Mateusza Skrzypczaka. Pomocnik wielkopolskiego klubu, a prywatnie bliski przyjaciel Tymoteusza Puchacza, na Instagramie zamieścił zdjęcie z Natalią Karczmarczyk. Momentalnie zaczęło roić się od plotek na ten temat.

O ile w samym zdjęciu nie ma nic specjalnego, tak opis już wiele sugeruje. Kilka emoji sugerujących zakochanie jest w tym wypadku dosyć wymowne. Czyżbyśmy byli świadkami kreowania się nowej znanej pary w świecie polskiego show-biznesu?

"Natsu" to obecnie czołowa polka influencerka. Nawet niedawna afera z "kamerkami" nie zagroziła jej pozycji. Jej posty i filmy regularnie śledzą miliony internautów. Natomiast Mateusz Skrzypczak to piłkarz, który coraz więcej znaczy w Lechu Poznań, a jak pokazały przykłady innych zawodników z tego klubu - może to być początek wielkiej kariery.

Zobacz także: #dziejesiewsporcie: talent na bieżni i przed obiektywem! To jedna z najpiękniejszych polskich sportsmenek
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić