Koń nagle oślepł. Co tam się wydarzyło! Niesamowite nagranie z wyścigu

19

Takie sytuacje nie zdarzają się zbyt często. Podczas wyścigu w brytyjskim Worcester, dżokej i jego koń mieli niezwykle trudne zadanie do wykonania. Wydawało się, że to niemożliwe, aby wyszli z tej opresji bez szwanku.

Koń nagle oślepł. Co tam się wydarzyło! Niesamowite nagranie z wyścigu
Niezwykła sytuacja podczas wyścigu konnego (Twitter.com, AtTheRaces)

We wtorek odbyły się wyścigi konne na torze w Worcester. W trakcie jednego z nich doszło do szokującej sytuacji. Pod koniec dystansu element wyposażenia, które konie noszą, aby utrzymać głowę na właściwej wysokości, poluzował się i przykrył zwierzęciu oczy.

Do pokonania "Frau Georgia" i dżokej Tom Scudamore mieli jeszcze trzy przeszkody! Jednocześnie rywalizowali o zwycięstwo z koniem o imieniu "Coral".

Kamery telewizyjne uchwyciły, co wydarzyło się dalej. Wydawało się, że zakończy się niebezpieczną sytuacją. Zarówno koń, jak i dżokej, zachowali jednak zimną krew. Pokonali trzy ostatnie przeszkody.

Trwa ładowanie wpisu:twitter

Nic nie widział podczas wyścigu. Niezwykła sytuacja

"The Sun" poinformowało, że dopiero pod koniec wyścigu rywal wysforował się na prowadzenie. Mimo to "Frau Georgia" i Tom Scudamore otrzymali liczne gratulacje z całego świata. Internauci byli pod ogromnym wrażeniem ich opanowania i umiejętności.

W sieci zaroiło się od komentarzy. Głos zabrał także amerykański komentator Alex Cruz. Przyznał, że czegoś takiego nie widział przez całą swoją karierę.

Zobacz także: To jedna z najpiękniejszych WAGs świata. Tym wideo podbija internet
Autor: KOZ
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić