Kucharski atakuje Lewandowskiego. "Gdzie są oryginalne nagrania?"

6

Cezary Kucharski po raz kolejny wykorzystał okazję, by przepuścić medialny atak na Roberta Lewandowskiego. Tym razem były agent kapitana Polski w wymowny sposób nawiązał do głośnej sprawy nagrań posiadanych przez "Lewego".

Kucharski atakuje Lewandowskiego. "Gdzie są oryginalne nagrania?"
Na zdjęciu od lewej: Cezary Kucharski i Robert Lewandowski (Licencjodawca, Mateusz Czarnecki WP SportoweFakty, PAP Leszek Szymański)

Reprezentacja Polski szykuje się do swojego ostatniego meczu eliminacyjnego na Euro 2024 z Czechami. Z okazji zgrupowania we wtorek została zorganizowana konferencja prasowa z udziałem kapitan reprezentacji, Roberta Lewandowskiego.

Z tego powodu TVP Sport na swoim oficjalnym profilu w portalu X zaproponował zabawę obserwatorom, prosząc ich o podanie pytań, które zadaliby Lewandowskiemu. Fakt ten postanowił wykorzystać Cezary Kucharski, który nie odmówił sobie okazji do wbicia szpilki w napastnika Barcelony.

Przypomnijmy, że Cezary Kucharski przez wiele lat był agentem Roberta Lewandowskiego. Strony rozstały się w 2018 roku, gdy piłkarz występujący wówczas w Bayernie Monachium związał się ze słynnym Pinim Zahavim.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Neymar już tak nie wygląda. Zaskoczył nową fryzurą
Przez ile lat mnie nagrywałeś i gdzie są oryginalne nagrania - napisał Kucharski, udostępniając post zamieszczony przez TVP Sport.
Trwa ładowanie wpisu:twitter

Kucharski nawiązuje tutaj oczywiście do głośnego konfliktu między nim a Lewandowskim, który wybuchł w 2020 roku. W tym czasie piłkarz reprezentacji Polski oskarżył swojego byłego już agenta o próbę wyłudzenia 20 milionów złotych. Na poparcie swoich słów Lewandowski przekazał służbom nagrania głosowe rejestrujące rozmowy z Kucharskim.

Jego były agent całkowicie nie zgadzał się z tą narracją. Kucharski twierdził, że wspomniane rozmowy dotyczyły wyłącznie kwestii zakończenia przez strony współpracy w ramach wspólnie prowadzonych biznesów. Jednocześnie zarzekał, że znajdujące się w posiadaniu Lewandowskiego nagrania zostały zmanipulowane i zmontowane w ten sposób, by przedstawić agenta w niekorzystnym świetle.

Jak widać po zamieszczonym przez Kucharskiego wpisie, w dalszym stopniu podtrzymuje on swoją wersję zdarzeń. W formie żartu zarzuca on Lewemu, że ten nagrywał ich rozmowy przez dłuższy czas, a także przedstawił zmontowane nagrania. Kapitan reprezentacji w chwili obecnej nie odniósł się do tego zarzutu.

Autor: AHU
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić