Kuriozalna sytuacja na meczu NBA. Kibic przerwał spotkanie

13

Choć podczas meczów ligi NBA kibice mogą siedzieć tuż przy parkiecie, niezwykle rzadko zdarza się, aby z ich powodu spotkanie musiało zostać przerwane. Do niecodziennej sytuacji doszło w piątek, 1 kwietnia 2022 roku, w Houston. Ochroniarze mieli tego dnia co robić.

Półnagi kibic przerwał mecz NBA (Twitter)

Trwa finałowa faza rundy zasadniczej w koszykarskiej lidze NBA. W piątek drużyna Sacramento Kings walczyła o przedłużenie swoich szans na występ w turnieju play-in (drużyny z miejsc 7-10 rywalizują o dwa miejsca w play-off).

Gracze z Sacramento mierzyli się na wyjeździe z zamykającą tabelę ekipą Houston Rockets. Gospodarze prowadzili już prawie dwudziestoma punktami, po czym ich rywale zaczęli odrabiać straty.

Spotkanie na moment zostało przerwane. Powód był kuriozalny. Jeden z kibiców wbiegł na parkiet ubrany w... same majtki.

Pseudokibic przerwał mecz ligi NBA. Kuriozum w Houston

Kiedy fan pojawił się na środku parkietu, zaczął tańczyć. Ochrona zareagowała momentalnie. Po chwili mężczyzna został powalony na ziemię i obezwładniony.

Żartownisia wyniesiono ze środka boiska. Pseudokibic z pewnością będzie musiał ponieść konsekwencje swojego zachowania. Mecz był kontynuowany bez dalszych problemów, a gracze Sacramento Kings pokonali rywali 122:117.