LAK| 

Lewandowska chwali się talentem córki. To świąteczny przebój

33

Okazuje się, że Klara, starsza z córek Lewandowskich, jest obdarzona wieloma talentami. Nie tylko sportowymi (chętnie trenuje z mamą), ale też muzycznymi. Żona kapitana reprezentacji Polski pokazała wideo, które robi furorę w sieci.

Lewandowska chwali się talentem córki. To świąteczny przebój
Anna Lewandowska z córkami (Instagram)

Anna i Robert Lewandowscy to jedna z najgorętszych sportowych par w Polsce. Poznali się na Mazurach podczas obozu Akademii Wychowania Fizycznego. Jak sami przyznali, była to miłość od pierwszego wejrzenia. Pobrali się w 2013 roku w Serocku.

Żona kapitana reprezentacji Polski jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Na Instagramie jej konto śledzi ponad 3,5 mln internautów.

Lewandowska dodaje mnóstwo wpisów. Chętnie dzieli się z fanami swoim życiem prywatnym i pokazuje córki: Klarę i Laurę.

Talent muzyczny córki Lewandowskiej

Okazuje się, że Klara, starsza z córek Lewandowskich, jest obdarzona wieloma talentami. Nie tylko sportowymi (chętnie trenuje z mamą), ale też muzycznymi. Na najnowszym nagraniu widzimy ją, jak - pod okiem trenerki - uczy się grać na pianinie. To już nie pierwszy raz, gdy Lewandowska wrzuca takie nagranie do sieci. Tym razem Klara próbuje zagrać świąteczny przebój: "Jingle Bells"

Warto dodać, że córka Lewandowskich ma także inne talenty, którymi chwalili się jej rodzice. Pokazywali już m.in. jak ich córka robi zdjęcia, pływa czy mówi po angielsku.

Zobacz także: "Dawaj i się rąbiemy". Marcin Najman zwrócił się do Zbigniewa Bońka
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić