Ludzie myśleli, że to fotomontaż. Nagle zdjął koszulkę i zaczął show

5

Trener już zapowiedział, że irracjonalne zachowanie futbolisty amerykańskiego zakończy się wyrzuceniem z zespołu.

Ludzie myśleli, że to fotomontaż. Nagle zdjął koszulkę i zaczął show
Antonio Brown w czasie meczu (Twitter, Twitter)

Reakcja Antonio Browna jest trudna do wytłumaczenia. Nagle oddalił się od pozostałych, rywalizujących w meczu NFL futbolistów, zdjął koszulkę oraz rękawiczki i postanowił odrzucić je w kierunku kibiców.

Nie wybrał się jednak prosto do szatni, a kontynuował nietypowe przedstawienie. Gracz Tampa Bay Buccaneers zrobił jeszcze rundę honorową dookoła boiska. Trener zespołu, a także pozostali futboliści patrzeli na scenkę z nieukrywanym zdumieniem, a po meczu Bruce Arians ogłosił, że przygoda Browna w klubie dobiegła końca.

Gdybym nie znał historii, pomyślałbym, że to zdjęcie zostało zrobione w Photoshopie - napisał streamer Bob Lopez na Twitterze.

33-letni Brown wprowadził w osłupienie nie po raz pierwszy w karierze. Poprzednio było o nim głośno, kiedy z powodu rzekomego sfałszowania certyfikatu szczepienia, został zdyskwalifikowany na trzy mecze. W 2018 roku dał o sobie znać wyrzuceniem mebli przez hotelowe okno. Był również oskarżany o przestępstwa drogowe. Raz za razem buntował się przeciwko władzom ligi i swoich drużyn.

Trwa ładowanie wpisu:twitter
Zobacz także: Zimno od samego patrzenia. W tym Jan Błachowicz jest królem
Autor: SSZ
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić