Maciej Kot nad przepaścią. Zabrał żonę na wycieczkę

77

Już niedługo skoczek zostanie tatą. Na razie jednak z żoną korzysta z ładnej pogody i podziwia piękne miejsca w naszym kraju. Nic dziwnego, niedawno zakończył się sezon w skokach narciarskich.

Maciej Kot nad przepaścią. Zabrał żonę na wycieczkę
Maciej Kot z żoną Agnieszką (Instagram)

Agnieszka Kot razem ze swoim mężem w listopadzie poinformowała, że niedługo na świat przyjdzie pierwsze dziecko pary. W Kilka dni później zdradziła, że będzie to chłopiec. Małżeństwo nie ukrywa, że już nie może się doczekać tej chwili, kiedy urodzi się synek.

Na razie korzystają z wiosennej pogody. Ta co prawda w ostatnim czasie nie sprzyja, ale czasami zdarzają się ładniejsze dni. Fotka, którą zamieścił Maciej Kot, prawdopodobnie pochodzi jednak sprzed kilku dni. "Wspomnienie pewnego weekendu" - napisał skoczek.

Na zdjęciu widać, jak na skale stoi wraz ze swoją małżonką. Fotka jest imponująca, wzbudziła podziw internautów. "O rany, gdzie te koty się wdrapały", "Nie musisz się martwić o upadek, bo koty zawsze spadają na cztery łapy" - komentują.

Trwa ładowanie wpisu:instagram

Agnieszka Kot kwitnie w czasie ciąży. Na bieżąco dzieli się ze swoimi obserwatorami tym, jak się czuje. Widać, jak ciążowy brzuszek coraz bardziej się zaokrągla. Maciej Kot dołączy do grona skoczków, którzy są już rodzicami.

Zobacz także: #dziejesiewsporcie: co tam się wydarzyło? Chciał tylko wybić piłkę rywalowi
Autor: DKP
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić