Małysz pokazał zdjęcie. Przewidział przyszłość? Fani zaniemówili

84

Jeden z najsłynniejszych polskich skoczków narciarskich Adam Małysz z okazji Dnia Dziecka pochwalił się w mediach społecznościowych swoim zdjęciem z dzieciństwa. Uwagę fanów zwrócił jeden przedmiot, który młodziutki Małysz trzyma w dłoniach.

Małysz pokazał zdjęcie. Przewidział przyszłość? Fani zaniemówili
Adam Małysz (Instagram)

Mimo że Adam Małysz już kilka lat temu zakończył karierę skoczka narciarskiego, wciąż ma spore grono fanów. Tylko na Instagramie obserwuje go ponad 220 tys. internautów. Z okazji Dnia Dziecka sportowiec zamieścił na swoim profilu czarno-białą fotografię z dzieciństwa.

Na zdjęciu widzimy nieśmiało uśmiechającego się młodziutkiego Adama Małysza, ubranego w koszulę w kratę i spodnie na szelkach. Pod zdjęciem legendarny skoczek złożył również życzenia swoim obserwatorom.

Wszystkiego najlepszego dla wszystkich dzieci! Tych małych i tych dużych. Bądźcie dziećmi jak najdłużej, bawcie się, śmiejcie i cieszcie życiem - napisał Adam Małysz pod swoim zdjęciem z dzieciństwa.
Trwa ładowanie wpisu:instagram

Fani są zachwyceni zdjęciem popularnego skoczka. Pod uroczą czarno-białą fotografią czterokrotnego olimpijczyka pojawiło się sporo komentarzy. Niektórzy sugerują, że rakieta, którą trzyma sportowiec na zdjęciu, jest symbolem tego, że od zawsze chciał się wysoko latać.

Rakieta? Od zawsze chciał Pan latać! - zauważył jeden z obserwatorów.
Widzę, że od dawna chciał pan wzbić się daleko i wysoko - czytamy w komentarzach.
Zobacz także: #dziejesiewsporcie: Adam Małysz i jego nowa "zabawka"
Autor: ESO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić