o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
DKP
|

Marcin Najman już myśli o kolejnej gali. Wiemy, kiedy odbędzie się MMA-VIP 3

1
Podziel się

Podczas gali MMA-VIP 3 było sporo emocji. Nie wszystko toczyło się po myśli organizatorów, bo niektóre walki dopinane były na kilka dni przed wydarzeniem. Wszystko jednak udało się dopiąć na ostatni guzik.

Marcin Najman już myśli o kolejnej gali. Wiemy, kiedy odbędzie się MMA-VIP 3
Walka z udziałem Szymona "Taxi Złotówy" Września (MMA-VIP2)
bErJoIER

W sumie podczas piątkowej gali odbyło się dziewięć walk. Zwycięsko ze swoich pojedynków wyszli m.in. Krystian "Młody Pudzian" Pudzianowski, Adrian Cios, Kamil Wieczorek, Rafał "Antykonfident" Podejma czy Szymon "Taxi Złotówa" Wrzesień.

Marcin Najman ponownie zaprosił do walk żużlowców. Zawodnicy ci z mniejszym lub większym powodzeniem radzą sobie na torach, ale podczas gali ich rywalizacje były dość ciekawe i dobrze oceniane przez ekspertów.

bErJoIET

Wiadomo już, że to nie koniec MMA-VIP. Marcin Najman zapowiedział po ostatniej walce, że trzecia odsłona odbędzie się już w październiku. Pierwsze karty ma odsłaniać już w najbliższych dniach. Niektórzy zawodnicy deklarowali, że potrzebują przerwy, np Sebastian Tronina czy Mateusz Kisiel z "Rolnik szuka żony".

Są jednak fighterzy, którzy już teraz deklarują gotowość. Należy do nich m.in. Szymon "Taxi Złotówa", który po pokonaniu Marcina Najmana złapał wiatr w żagle. Nieoficjalnie wiadomo, że podczas trzeciej gali ma wystąpić Andrzej "Żurom" Żuromski, który w piątek przegrał z "Antykonfidentem". Zapowiadana też jest rywalizacja Michała "Polskiego Kena" Przybyłowicza.

bErJoIEZ
Zobacz także: #dziejesiewsporcie: Polska Miss Euro z odkrytym dekoltem na skakance. Fani zachwyceni nagraniem
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bErJoIFu
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(1)
BonDeK
miesiąc temu
Niech on lepiej ruszy pilnować Jasnej Góry, damski bokser zawodnik MMA od siedmiu boleści.
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić