Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
JAR
|

Marcin Najman nie mógł zasnąć. Myślał o Bogu

59
Podziel się:

Marcin Najman regularnie w mediach społecznościowych komunikuje się z fanami. Najnowszy temat wszystkich jednak zaskoczył. Były sportowiec zaskoczył wpisem o 4 rano.

Marcin Najman nie mógł zasnąć. Myślał o Bogu
Tego jeszcze nie było. Marcin Najman nie mógł spać. Myślał o Bogu (Instagram, Instagram)

Najman na pewno jest jedną z najpopularniejszy osób w Polsce. W rankingu sportowców, według Google'a, 42-latka wyprzedzają jedynie... cztery osoby. Dzięki dużym zasięgom, Najman regularnie komunikuje się z fanami, najczęściej na Instagrama.

Wielokrotnie poruszył tematy sportów walki, polityki czy artystów. Teraz zajął się najpoważniejszym jak dotąd tematem, czyli sprawą życia i śmierci. Najman nie ukrywa, że wiara jest dla niego kluczową sprawą w życiu.

Ludzie niewierzący, to tak naprawdę ludzie wierzący… wierzący, że nic nie ma po śmierci. Nie ma żadnych dowodów na to, że Boga nie ma. Żadnych. Są za to prawa fizyki. Doskonałe, spójne i obejmujące swym działaniem cały wszechświat - rozpoczął swój wpis Najman.
A rozłączność ciała i duszy? Przecież każdy widzi efekt tego jak wygląda samo ciało po śmierci. Przecież nie ma w nim już wówczas człowieka, którego za życia dobrze znaliśmy - dodał.

Najman wróci do sportu?

Marcin Najman jest obecnie jednym z włodarzy organizacji MMA-VIP, na której walczą amatorzy. Nie jest wykluczone, że sam 42-latek wróci ze sportowej emerytury do klatki. Jak sam przyznaje, wciąż ma kilka ciekawych ofert walk.

Zobacz także: Ukryty pas startowy w dżungli. Nielegalne lądowisko przemytników w Boliwii
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(59)
Teska
rok temu
Hahahaa... myślałam, ze z wiekiem ludzie sa mądrzejsi
Kibic nie jeg...
rok temu
Jak gościu idzie do ringu i zbiera manto od wszystkich to mu tylko wiara w Boga zostaje aby przeżyć do gongu.
jakiś
rok temu
Boga nie ma, czy to znaczy, że Najman znowu nie myślał?
Pleban
rok temu
Idźcie do hospicjum dla dzieci to zobaczycie czy jest Bóg czy go nie ma . Taki Najman wierzący bo tak wygodnie dla niego ponieważ znajdzie się zawsze paru naiwniaków co kupią te dyrdymały.
Pon Ton Dziur
rok temu
Nie do końca prawda. Ludzie niewierzący wcale nie nie wierzą ,że nie ma nic po śmierci. Ludzie niewierzący po prostu to WIEDZĄ. Z tym waszym (wierzących) bogiem to jest podobnie,jak z opowieściami bajkowymi. Czytanie większości bajek sprawia przyjemność i daje nadzieję na coś lepszego, nieosiągalnego w rzeczywistości, złudzenie pomocy z nikąd - czytaj od wyimaginowanego boga. Sami w sobie,bez niczyjej pomocy, jesteście w stanie pobudzić dobrą energię,zupełnie nie zdając sobie sprawy z tego, że to wy jesteście swoim bogiem, i że nikt i nic Wam nie pomoże, jeśli Wy sami tego nie zrobicie! A jak myślicie, skąd się wzięło : "Nie pomoże święty boże" ??? Bo jak może pomóc coś, czego nie ma?!?!? Natomiast jesteście Wy.9 Każdy człowiek,a Pan ten jest już 42 latkiem, w okolicy tego wieku, zaczyna tego rodzaju przemyślenia. Normalne, biologicznie zależne zjawisko. Gdyby komuś wydawało się, że tylko ciało ulega przemianom,starzeje się, to powinien wziąć poprawkę na dojrzewanie umysłu,co niekoniecznie ma miejsce u każdego fizycznie starzejącego się osobnika. Głupota nie boli. Wiedza tym bardziej. Miłego dnia.
CZĘSTOCHOWIAN...
rok temu
ŻENADA
CZĘSTOCHOWIAN...
rok temu
ŻENADA
usw
rok temu
Nie ma żadnych dowodów na to, że Boga nie ma, i dowodów że jest, tym bardziej że mamy 21 wiek i wypasinych klechów którzy w Polsce wciskają kity o jakimś wyimaginowanym bogu
gregorrek
rok temu
podobno tej nocy Bóg nie mógł spać bo myślał o najmanie....
Ktos
rok temu
Co robił Najman ? Pomyślał? Dobre żarty z rana .
Konserwa😇
rok temu
Jestem wierzącym chrześcijanem(nie katolem) ale jak przeczytałem tytuł tego artykułu to parsknąłem śmiechem i nacharałem sobie na telefon.
mish
rok temu
Podobnie jak nie ma zadnych dowodow na to, ze nie ma krasnoludkow.
Emeryt
rok temu
Najman odpowiedz sobie na proste pytanie? Czy bóg stworzył człowieka, czy człowiek Boga? Tylko żeby odpowiedzieć na to pytanie, to trzeba mieć trochę wiedzy na ten temat. No to ci podpowiem… człowiek stworzył Boga na własne potrzeby, bo w coś trzeba wierzyć. Nieważne w co, bo wiara czyni cuda. Tylko cwani ludzie z wiary potworzyli różne odłamy ,, sekt ,, a naiwny człowiek dał się na to nabrać. Naiwność ludzi, nie zna granic. Przykład prosty ,, ojciec Rydzyk ,, manipulator, oszust i kłamca wspierany przez najwyższe głowy państwa. Bo każdy przy żłobie ma korzyści finansowe z tego procederu, a biedny wierny płacze i płaci w myśl przysłowia ,, głupi człowiek wszystko kupi,,.
Vankom
rok temu
Myslal O fiucie
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić