Marcin Najman zawalczy na gołe pięści. Wiadomo, kiedy i gdzie

42

Marcin Najman stoczył już kilka pożegnalnych walk, ale za każdym razem decydował się na powrót do oktagonu. W swoim kolejnym pojedynku rywalizował będzie... na gołe pięści. Portal mma.pl ustalił, z kim "El Testosteron" się zmierzy, a także na jakiej gali.

Marcin Najman zawalczy na gołe pięści. Wiadomo, kiedy i gdzie
Marcin Najman wraca do walki (Instagram)

Marcin Najman był bokserem, a w 2009 roku postanowił spróbować swoich sił w mieszanych sztukach walki (MMA). Jego pierwszym rywalem był Mariusz Pudzianowski, który znokautował "El Testosterona" po 43 sekundach.

Łącznie stoczył 11 pojedynków. Wygrał pięć z nich. Obecnie może pochwalić się pierwszą w karierze serią dwóch zwycięstw z rzędu. Na organizowanej przez siebie gali MMA-VIP 3 pokonał gwiazdę programu "Chłopaki do wzięcia" Ryszarda Dąbrowskiego, a podczas kolejnej edycji Mirosława "Miśka z Nadarzyna" Dąbrowskiego.

Marcin Najman ma na swoim koncie także już kilka walk pożegnalnych. Ostatecznie jednak za każdym razem decydował się na powrót. W poprzednim tygodniu zdradził, że tylko w tym roku stoczy... maksymalnie dwie walki pożegnalne.

Trwa ładowanie wpisu:twitter
Sytuacja się klaruje i wydaje się, że wszystko już jest jasne. Moich dwóch ostatnich rywali to Paweł Jóźwiak i Jacek Murański. Jeśli chodzi o Jóźwiaka, walka odbędzie się na przełomie października i listopada, a druga w grudniu - powiedział Najman na nagraniu, jakie zamieścił na Twitterze.
Żadnego zagrożenia ze strony jednego i drugiego, chociaż Jóźwiak może być mocniejszym rywalem, bo "Quasimodo" nie umie nic i fajerwerków bym się nie spodziewał, raczej szybkiego nokautu - dodał "El Testosteron".
Trwa ładowanie wpisu:instagram

Wiadomo już, na jakich zasadach Najman zawalczy z Jóźwiakiem. Mają spotkać się ze sobą podczas gali WOTORE, gdzie rywalizacja toczy się na gołe pięści. "Szykuje się wielkie wydarzenie, ale Jóźwiak na pewno w strachu i ob****y cały. Szykuje się gruba akcja z Jóźwiakiem, na gołe pięści" - skomentował Najman.

Zobacz także: Bajkowe zaręczyny. Piękna WAGs z Premier League powiedziała "tak".
Autor: KOZ
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić