LAK| 

Mocne zarzuty pod adresem Popka. Raper dobiera sobie "cieniasów"?

20

Piotr "Bestia" Piechowiak mocno zaatakował Pawła Mikołajuwa. Wysunął pod jego adresem zarzuty, że dobiera sobie "cieniasów" i tym samym unika stać z prawdziwymi gladiatorami. - Boi się walki ze mną - powiedział w materiale 6PAK.

Mocne zarzuty pod adresem Popka. Raper dobiera sobie "cieniasów"?
Popek Fame MMA (Zdjęcie z dysku)

Popek - a tak naprawdę Paweł Mikołajuw - jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych muzyków w Polsce. Raper swoją popularność zbudował na kontrowersyjnym stylu życia połączonym z tworzeniem muzyki. Poza tym słynie on ze swojego uwielbienia do MMA.

Artysta występował w oktagonie zarówno w Polsce, jak i zagranicą. Ostatnio jest jedną z największych gwiazd organizacji FAME MMA. Raper miał walczyć w walce wieczoru gali FAME MMA 9 (z "Kizem"), jednakże z powodu poważnej kontuzji na tydzień przed wydarzeniem wypadł z rozpiski walk.

Mocne zarzuty pod adresem Popka

Wiemy, że Popek trenuje, dochodzi do siebie po kontuzji ręki i ma wystąpić na gali Fame MMA 11. Z najnowszych informacji wynika, że jego rywalem nie będzie Piotr "Bestia" Piechowiak, co potwierdził sam zainteresowany. Nie ukrywa swojego dużego rozczarowania.

Wyszło jak wyszło i walki z Popkiem nie będzie. Tak zadecydowali włodarze, nie będę w to wnikał. Wychodzę w listopadzie. Miałem przebłyski kogo dostanę, ale nie będę mówił, bo to różnie bywa - powiedział Piechowiak w materiale 6PAK.

Piechowiak mocno także zaatakował Pawła Mikołajuwa. Wysunął pod jego adresem zarzuty, że dobiera sobie "cieniasów" i tym samym unika stać z prawdziwymi gladiatorami.

Tak to jest, że wybiera sobie ku*** przeciwników cieniasów, leszczy, chudych, małych. Boi się tej walki ze mną bo wie, że bym go rozp***** - dorzucił.

Dokładna data Fame MMA 11 jeszcze nie jest znana. Organizatorzy zapowiedzieli jednak, że kolejna gala odbędzie się we wrześniu tego roku. Dotychczasowe imprezy miały miejsce w soboty i to nie powinno się zmienić także za kilka miesięcy. Tym samym współwłaściciele mogą postawić na 4, 11, 18 bądź 25 września.

Zobacz także: Mateusz Borek po gali Gromda 5. "Wychodzisz z kina lub teatru mając w głowie ostatnią scenę"
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić