Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
LAK
|

Murański atakuje nową organizację MMA. Szybka riposta Don Kasjo

25
Podziel się:

Nawet nie znam swojego rywala. Wiesz to jest słabe i nieprofesjonalne - mówi w rozmowie z serwisem "mma.pl" Mateusz Murański, który niedługo ma wystąpić w organizacji Prima Show MMA. Długo na odpowiedź Don Kasjo nie musieliśmy czekać.

Murański atakuje nową organizację MMA. Szybka riposta Don Kasjo
Mateusz Murański (Instagram)

Coraz większymi krokami zbliża się pierwsza gala Prime Show, nowej organizacji na polskiej scenie MMA. Pikanterii dodaje fakt, że jej szefem jest Don Kasjo. Z FAME MMA łączą go jedynie już tylko wspomnienia. Teraz rozkręca nową organizację w Polsce. Ale są już pierwsze niedociągnięcia, o których wspomniał Mateusz Murański w rozmowie z serwisem "mma.pl".

Wiadomo tyle, że nic nie wiadomo. Nawet nie znam swojego rywala. Wiesz to jest słabe i nieprofesjonalne. W moim odczuciu, w odczuciu mojego ojca, który prowadzi te rozmowy - jest moim menadżerem pod kątem walk - powiedział Murański.

Mocna odpowiedź Don Kasjo

Na wypowiedź Murańskiego błyskawicznie zareagował Don Kasjo. To była cięta riposta ze strony szefa Prime Show MMA. Okazuje się, że zawodnik odrzucił kilku rywali, którzy byli mu zaprezentowani.

- Mateusz niech też powie, że większości rywalom odmawia. A my naprawdę Mateusza traktujemy poważnie. Chcemy, żeby był usatysfakcjonowany z rywala, a nie że będzie brał gościa, która ma dostać totalny wpi**** od razu. A Mateusz taki jest. Odmawia tego, tego i tego. My zaproponowaliśmy mu już kilku rywali - odpowiedział Don Kasjo.

Nazwisko rywala Murańskiego nadal nie jest znane. Być może na dniach uda się kogoś zakontraktować.

Pierwsza gala Prime Show MMA odbędzie się 19 lutego w łódzkiej Atlas Arenie. W karcie walk zobaczymy m.in. Mateusza Murańskiego, Marka "Kruszwila" Kruszela czy Łukasza "Kamerzystę" Wawrzyniaka.

Zobacz także: Jest na ustach całego świata. Co za gol! (wideo)
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(25)
---
4 miesiące temu
Sport niszowy dla plebsu
Atencjusz
4 miesiące temu
On nie atakuje tylko prowokuje żeby go zaprosili
Wujek Władek
4 miesiące temu
Mój tata mój tata mój tata
Kongo
4 miesiące temu
To nie jest sport to jest cyrk z małpami do robienia pieniędzy na jeszcze większych dur niach. Nic wiecej tam nie ma.
wetqa
4 miesiące temu
don castrat - i powazne podejsciedo tematu. pierwsze powazne co sie wydarzy w jego zyciu - to nabozenstwo pogrzebowe.
Rekin 84
4 miesiące temu
Nareszcie jakieś ważne wiadomości, a nie jakaś pandemia, inflacja.
Ptak
4 miesiące temu
Ja mogę z jednym i drugim Panem wyjść do klatki zaraz po przebudzeniu i bez rozgrzewki i bez pseudo kontuzji 😂😂😂🤣🤣🤣
Normalny
4 miesiące temu
Ludzie, ratunku! Co to się wyrabia?! Kiedyś mieliśmy Wojowników przez duże "W". Bokserów takich jak Kulej, Pietrzykowski czy Drogosz. Zapaśników takich jak Supron czy Wolny. Judoków takich jak Legien czy Nastula. To byli mistrzowie lub medaliści olimpijscy, najlepsi z najlepszych. A teraz co? Najmany, Murańskie, karły i transy walczące w klatkach, nie, przepraszam, parodiujące jakieś sztuki walki. Do czego to podobne?!
Hulk
4 miesiące temu
😅🤣🤣"muranski atakuje"... to wam się nagłówek udał, on może zaatakować co najwyżej worek z Władkiem, pod warunkiem, że będzie mieszany z cukrem pudrem
Miki
4 miesiące temu
Jest taka moja sąsiadka spod 17-stki. Może z nią Murański by się zgodził? Ma 84 lata, ale czuje się młodo - jak twierdzi.
Alibaba
4 miesiące temu
Do casio, to jakiś nowa marka zegarków?🤣🤣🤣
66081803081
4 miesiące temu
Mateusz juz sie zacina, jest aktorem, karkuluje ze jeszcze pare, klapsow na glowe i Lipa.
ollo
4 miesiące temu
Ledwo poznałem Jarosława K. tak przypakował
Stanisław
4 miesiące temu
Tylko głupcy nie widzą, że chodzi tu tylko o dojenie kasy z naiwnych. Muranskiflet wybiera przeciwników bo jest słaby jak jego tatuś fest więzienny i froj wolnosciowy. Mefedroniarze którzy gardy trzymać nie potrafią co już pokazali.
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić