Nadchodzi ważny dzień w życiu Karasia. Włodarczyk uchyliła rąbka tajemnicy

6

Związek Roberta Karasia z Agnieszką Włodarczyk kwitnie. Para jeszcze w 2023 roku zamierza go sformalizować, o czym poinformował triathlonista. Teraz jego narzeczona uchyliła rąbka tajemnicy i pokazała, że przygotowania do ślubu trwają w najlepsze.

Nadchodzi ważny dzień w życiu Karasia. Włodarczyk uchyliła rąbka tajemnicy
Na zdjęciu: Robert Karaś i Agnieszka Włodarczyk (fot. Instagram)

Robert Karaś od dłuższego czasu budził w Polsce podziw z uwagi na jego wyczyny. Ultratriathlonista wziął udział IUTA Brazil Ultra Tri, a jego poczynania śledzili wszyscy. Udało mu się przekroczyć linię mety 10-krotnego Ironmana z czasem 164 godzin, 14 minut i 2 sekund, co dało mu nowy rekord świata.

Po dwóch miesiącach wyniki testu antydopingowego przeprowadzonego w Brazylii pokazały, że Karaś miał w swoim organizmie niedozwolone środki. Momentalnie podziw Polaków stał się historią, a sam ultratriathlonista został nazwany oszustem i dopingowiczem.

Mimo to nie odwróciła się od niego jego partnerka Agnieszka Włodarczyk. Karaś związał się z nią krótko po rozwodzie z Natalią Ćwik, który miał miejsce w 2019 roku.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Przejął piłkę od bramkarza i stało się to. Niewiarygodny rajd [WIDEO]

O swoim związku Włodarczyk i Karaś poinformowali w lipcu 2020 roku. A rok później przyszedł na świat ich syn Milan. Teraz para przygotowuje się do ślubu, do którego ma dojść w najbliższych miesiącach.

"Ustaliliśmy z Agnieszką, że na koniec roku bierzemy ślub. Dokładnej daty nie zdradzę" - zdradził w marcu 2023 roku Karaś w relacji na swoim oficjalnym koncie na Instagramie.

Przygotowania do ślubu trwają w najlepsze, co potwierdziła relacja na Instagramie Włodarczyk. Aktorka we wtorek 26 września wraz z jedną ze swoich przyjaciółek wybrała się do salonu sukien ślubnych. Wszystko wskazuje na to, że pojawiła się tam na przymiarkę kreacji, na którą postawi w dniu ślubu.

Narzeczona Karasia oprócz zdjęcia nie dodała żadnych innych szczegółów. Oznaczyła na nim jedynie swojego przyszłego męża.

Autor: JFO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić