To już koniec! Marcin Najman przegrał na własnej gali

60

Marcin Najman pożegnał się z zawodowym sportem walką podczas gali MMA-VIP, którą sam zorganizował. Przegrał z Szymonem "Taxi Złotówą" Wrześniem.

To już koniec! Marcin Najman przegrał na własnej gali
Ostatnia walka Najmana (MMA-VIP)

Po zupełnie nieudanej walce Marcina Najmana w Fame MMA, zawodnik postanowił zakończyć karierę na własnych warunkach. Wraz ze swoimi partnerami biznesowymi zorganizował własną galę w Alvernia Studios pod Krakowem. Z powodu pandemii koronawirusa na miejscu nie było publiczności, a całe wydarzenie odbyło się z zachowaniem reżimu sanitarnego.

Pierwsze cztery walki zakończyły się błyskawicznie. Krystian Rosa zasypał Adriana Sulikowskiego gradem ciosów i po chwili sędzia przerwał walkę. Mateusz Kisiel, znany z programu "Rolnik szuka żony" nadspodziewanie łatwo poradził sobie z Sebastianem Troniną. Przemysław Opalach potrzebował niewiele więcej czasu, by poradzić sobie z Konradem Cyranowskim.

Patryk Kowoll i Marcin Rekowski mieli okazję zmierzyć się już po raz drugi w karierze. Pierwsza walka odbyła się na zasadach bokserskich i wygrał ten drugi. Kowoll zrewanżował się i po kilkudziesiąciu sekundach triumfował.

Ciekawie zapowiadała się rywalizacja pomiędzy żużlowcami. Dominik Tyman dominował w I rundzie i wydawało się, że koniec nastąpi bardzo szybko. Edward Mazur wybronił się, do samego końca próbując się wyswobodzić. Po krótkiej przerwie Tyman zdawał się nie mieć już pomysłu na pokonanie rywala. Mazur zdołał zapiąć duszenie. Przeciwnik nie był już w stanie uwolnić się z uścisku przeciwnika i był zmuszony odklepać. Aż trzy rundy trwała batalia trenerów personalnych. Ostatecznie jednogłośną decyzją sędziów zwyciężył Tomasz "Fit Dzik" Łomnicki.

W walce wieczoru również było sporo emocji. Marcin Najman był bardzo aktywny w I rundzie, ale Szymon "Taxi Złotówa" Wrzesień wybronił się.

Po krótkiej przerwie zawodnicy wrócili do walki. Po kilkudziesięciu sekundach od startu II rundy Najman otrzymał silny cios pod siatką, co w zasadzie zakończyło jego udział w walce. Kilka sekund później sędzia zdecydował się przerwać pojedynek. I to był koniec kariery Marcina Najmana.

Wyniki gali MMA-VIP:

Szymon "Taxi Złotówa" Wrzesień pokonał Marcina Najmana - TKO w II rundzie

Patryk Kowoll pokonał Marcina Rekowskiego - TKO w I rundzie

Edward Mazur pokonał Dominika Tymana - TKO w II rundzie

Przemysław Opalach pokonał Konrada Cyranowskiego - TKO w I rundzie

Tomasz "Fit Dzik" Łomnicki pokonał Adriana Ciosa - jednogłośna decyzja

Mateusz Kisiel pokonał. Sebastiana Troninę - TKO w I rundzie

Krystian Rosa pokonał Krystiana Sulikowskiego - TKO w I rundzie

Zobacz także: #dziejesiewsporcie: Ivanović wciąż wygląda znakomicie. Fani zachwyceni najnowszym zdjęciem
Autor: DKP
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić