VDB| 
aktualizacja 

Niesamowita walka na Fame MMA 18! Influencerzy zrobili niesamowite widowisko

4

Co tam się działo?! Walka Roberta Pasuta z Dawidem Rzeźnikim to było coś, co fani freak fightów uwielbiają. Obaj influencerzy stworzyli niesamowite widowisko, w którym stracili wiele zdrowia. Aż chce się rewanżu.

Niesamowita walka na Fame MMA 18! Influencerzy zrobili niesamowite widowisko
Dawid Rzeźnik wygrywa z Robertem Pasutem (Twitter)

To z pewnością był pojedynek na Fame MMA 18, przed którym było najwięcej emocji. Początkowo wydawało się, iż starcie Roberta Pasuta z Dawidem Rzeźnikiem będzie typowo sportowe. W końcu "Dzinold" zastąpił pierwotnego rywala "Sutonatora" na kilka tygodni przed walką, a obaj influencerzy zbytnio wcześniej się nie znali. Jednak nic bardziej mylnego.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: #dziejesiewsporcie: Bale błyszczy w nowej dyscyplinie

Żarty przerodziły się w prawdziwą wojnę

Robert Pasut już tradycyjnie dla siebie od pierwszej konferencji zaczął żartować z rywala. Z każdym żartem stawał się coraz bardziej kąśliwy, a to nie spodobało się Rzeźnikowi. To spowodowało, że pomiędzy nimi nawiązała się żywiołowa dyskusja.

Z czasem przerodziło się to w dyskusję community obu influencerów. Natomiast zachowanie "Dzinolda" było wodą na młyn Pasuta, który zaczął punktować fałszywe zachowanie gwiazdy Twitcha. Zaowocowało to, że na ceremonii ważenia doszło do przepychanki pomiędzy tymi zawodnikami.

Wojna na wyniszczenie

Złe emocje z programów promocyjnych przed Fame MMA 18 przeniosły się również do klatki. Już od pierwszych sekund zarówno Dawid Rzeźnik, jak Robert Pasut mocno ruszyli na siebie. To ile padło celnych, mocnych ciosów w pierwszej rundzie przyprawia o zawrót głowy.

Kolejne rundy nie wyglądały słabiej. "Sutonator" i "Dzinold" postawili wyłącznie na ofensywę. Taktyka obu to było cios za cios. Ostatecznie jakimś cudem obaj dotrwali do końca trzeciej rundy, a to oznaczało, że o wygranej zadecydowali sędziowie. Ci nie mieli wątpliwości i jednogłośną decyzją wygrał Dawid Rzeźnik. Jednak obaj zasłużyli na wielkie brawa, ponieważ takie walki chce się oglądać.

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić