Ogromny szok. Tajemnicza śmierć studenta kilka godzin po meczu

12

Przed kilkoma dniami zainaugurowane zostały rozgrywki akademickie w futbolu amerykańskim. W meczu otwarcia drużyna Uniwersytetu Ottawa mierzyła się z Uniwersytetem Toronto. Kilka godzin później doszło do tragedii z udziałem jednego z zawodników występujących w tym spotkaniu.

Ogromny szok. Tajemnicza śmierć studenta kilka godzin po meczu
Francis Perron (z lewej) zmarł w niewyjaśnionych okolicznościach (Instagram)

Futbol amerykański na poziomie akademickim cieszy się za oceanem dużą popularnością. W meczu otwarcia drużyna z Ottawy przegrała 10:11 z ekipą z Toronto.

W spotkaniu brał udział Francis Perron. Po zakończeniu meczu pożegnał się z klubowymi kolegami, a następnie udał się do domu. Następnego dnia rektor jego uczelni ogłosił tragiczne wieści.

Perron zmarł w niewyjaśnionych okolicznościach w wieku zaledwie 25 lat. Przyczyna jego śmierci nie została ujawniona.

Trwa ładowanie wpisu:twitter

Tajemnicza śmierć. Świat futbolu w żałobie

Nasze serca są złamane - powiedział trener Marcel Bellefeuille, cytowany przez bleacherreport.com. - Straciliśmy wspaniałą osobę, kolegę z drużyny, gracza i lidera, który uczynił nas lepszymi pod każdym względem - dodał.
Był kimś, kto kochał i był kochany przez wszystkich, którzy są częścią naszego programu. Nasze myśli są z jego rodziną i bliskimi w tym niewyobrażalnie trudnym czasie - zakończył szkoleniowiec.

Francis Perron był studentem na kierunku inżynieria mechaniczna na uniwersytecie w Ottawie. Rozpoczynał właśnie swój piąty sezon gry. Wcześniej dwukrotnie wyróżniono za pracę na boisku i uczelni.

Zobacz także: To jedna z najpiękniejszych WAGs świata. Tym wideo podbija internet
Autor: KOZ
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić