MK| 
aktualizacja 

Okrutnie zażartował z gwiazdy MMA. Nurmagomiedow porządnie się wystraszył

10

Wydawało się, że Chabib Nurmagomiedow nie zna słowa strach. W oktagonie bez problemu pokonuje kolejnych przeciwników. Podczas ostatniego treningu jeden z jego kolegów okrutnie z niego zażartował.

Okrutnie zażartował z gwiazdy MMA. Nurmagomiedow porządnie się wystraszył
Chabib Nurmagomiedow (GETTY, Mikhail Metzel/TASS, Mikhail Metzel)

Chabib Nurmagomiedow to gwiazda UFC. W swojej karierze stoczył 28 walk i wszystkie z nich wygrał. Obecnie przygotowuje się do pojedynku z Justinem Gaethje.

Koledzy okrutnie zażartowali z Rosjanina. Kiedy 32-latek trenował, dwóch mężczyzn przyniosło dużego, żywego węża. Nurmagomiedow zaczął uciekać.

Szczerze? Nie lubię węży. Lubię niedźwiedzie, orły, lwy... Nie zrobili tego, żeby wywrzeć na mnie presję - powiedział Nurmagomiedow w rozmowie z BT Sport.

Zraniony przez niedźwiedzia

Nurmagomiedow dorastał w Dagestanie. W sieci znalazło się nagranie, na którym widać, jak w wieku 9 lat... mocuje się tam z niedźwiedziem.

Przestałem siłować się z niedźwiedziami, ponieważ ostatnim razem zranił mnie w mięsień. Później nie było żadnych zapasów, tylko mały boks z lwem - powiedział w 2016 roku.
Zobacz także: Young Khabib Nurmagomedov Wrestling A Bear

Chabib Nurmagomiedow niedługo stoczy kolejną walkę. Tym razem nie z lwem czy niedźwiedziem, a Justinem Gaethje. Gala UFC 254 odbędzie się w sobotę, 24 października. Rosjanin z pewnością nie zareaguje na rywala, tak jak na widok węża.

Zobacz także: Przedstawiciele branży fitness planują protest! "Czy nam coś innego zostało? My nie mamy wyjścia"
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić