Orgia z udziałem piłkarzy. Wyciekło nagranie. Wiadomo, co z konsekwencjami

410

Szerokim echem na całym świecie odbiła się sytuacja z piłkarzami drużyny Club America. Czterech zawodników tego zespołu wzięło udział w... orgii, na które zaproszono prostytutki. Jeden z uczestników imprezy wszystko nagrał i wideo zamieścił w sieci. Piłkarzom groziły surowe konsekwencje, z wyrzuceniem z drużyny włącznie. W przypadku jednego z nich na tym problemy się nie skończyły. Wiadomo już, czy nałożono na tę czwórkę kary.

Orgia z udziałem piłkarzy. Wyciekło nagranie. Wiadomo, co z konsekwencjami
Piłkarze urządzili orgię (TV Notas)

O tej sprawie mówiło się niemal na całym świecie. Czterech zawodników drużyny Club America - Roger Martínez, Nicolás Benedetti, Richard Sánchez i Leonardo Suárez - zatrudnili prostytutki. Ich "zabawa" została nagrana, a wideo trafiło do mediów.

Stacja TV Notas, która dotarła do nagrania, postanowiła je udostępnić. Miał być taniec erotyczny, a także seks. Na nagraniu widać trójkąt z udziałem Leonardo Suareza. Podobnie bawił się Nicolas Benedetti. Nagranie wciąż dostępne jest w internecie.

Zawodników miały spotkać surowe konsekwencje. Z powodu złamania regulaminu sanitarnego mieli zostać wyrzuceni z klubu. Na wyjaśnienia czekały także... żony piłkarzy. Sprawa ma swój ciąg dalszy.

Trwa ładowanie wpisu:twitter

Urządzili orgię z prostytutkami. Piłkarze mieli kłopoty

Wokół piłkarzy rozpętała się burza. Roger Martínez nic sobie jednak z tego nie zrobił i kilka tygodni później przyłapano go na imprezowaniu z przyjaciółmi w Kolumbii. Zawodnik zresztą się z tym nie krył, dzielił się szczegółami w mediach społecznościowych.

Martínez popadł w kolejne tarapaty. Jedna z Kolumbijek poprosiła go o uznanie ojcostwa pięcioletniego chłopca, którego piłkarz ma być ojcem. Zawodnik odparł zarzuty. "Jest wielu ludzi, którzy chcą mnie skrzywdzić, ale ja jestem spokojny" - tłumaczył.

Club America. Wiadomo, co z konsekwencjami

Okazuje się, że piłkarze nie zostali wyrzuceni z klubu, wbrew wcześniejszym zapowiedziom. Jak poinformował meksykański dziennik "AS", Benedetti i Martinez wznowili już treningi przed kolejnymi rozgrywkami. Sánchez został powołany na Copa America i dołączy do zespołu po zakończeniu turnieju. Suárez również rozpoczął przygotowania.

Zobacz także: Paulo Sousa nie ukrywał emocji podczas meczu ze Szwecją. „Widziałem wściekłość selekcjonera.”
Autor: KOZ
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić