aktualizacja 

Znana polska para już po ślubie. Pan młody popisał się na weselu

35

Jedna z najbardziej znanych siatkarskich par w Polsce to już małżeństwo. Jan Nowakowski uświetnił ślub z Martyną Grajber popisem muzycznym.

Znana polska para już po ślubie. Pan młody popisał się na weselu
Martyna Grajber i Jan Nowakowski zostali małżeństwem (Instagram, Instagram)

Kibicom w Polsce nie trzeba przedstawiać ani Martyny Grajber, ani Jana Nowakowskiego. Oboje byli powoływani do reprezentacji naszego kraju i grają od lat w polskiej elicie. Grajber jest przyjmującą, a Nowakowski gra na pozycji środkowego. W Tauron Lidze i w PlusLidze potrafią grać pierwsze skrzypce.

Siatkarska para nie ukrywała łączącego ich uczucia przed światem. W mediach społecznościowych pokazują wspólne zdjęcia, Martyna Grajber pojawiła się we vlogach Jana Nowakowskiego. Wspólnie wystąpili między innymi w klubowej telewizji Chemika Police, kiedy siatkarka reprezentowała ten zespół.

Grajber i Nowakowski to już małżeństwo. Do zawarcia sakramentu doszło, jak to często bywa w siatkarskim świecie, w przerwie między sezonami klubowymi. Jedną z zaproszonych gości była siatkarka Ewelina Polak i pokazała ona jedną z atrakcji, którą siatkarz przygotował na wesele.

Na Instagramie rozgrywającej widać, że Jan Nowakowski chwycił za gitarę elektryczną i popisał się swoimi umiejętnościami. Znajomi sportowca wiedzieli o muzycznej pasji nowożeńca, ale ten i tak zrobił wrażenie. Tym bardziej, kiedy do gry na gitarze dołożył wokal.

Trwa ładowanie wpisu:instagram
"To był ogień. Dziękujemy kochani, że mogliśmy być w TYM dniu razem z Wami!" - napisała Ewelina Polak na Instagramie. "Wow... to było coś więcej" - odpisała w komentarzu Martyna Grajber. Nagranie polubiły między innymi znane z siatkarskich boisk Pola Nowakowska i Paulina Maj-Erwardt.

Martyna Grajber i Jan Nowakowski zostali parą w czasie studniówki w szkole mistrzostwa sportowego. Byli zaręczeni od 2015 roku i od tego czasu przygotowywali się do wielkiego dnia ślubu. Narzeczonymi byli przez blisko siedem lat. Para młoda może teraz nacieszyć się miesiącem miodowym, a następnie Grajber przeniesie się do Włoch i będzie kontynuować karierę w klubie Unionvolley Pinerolo.

Zobacz także: Zimno od samego patrzenia. W tym Jan Błachowicz jest królem
Autor: SSZ
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić