Pijany piłkarz wtargnął z nożem. Znamy szczegóły

13

Do niebezpiecznego zdarzenia doszło w grudniu, ale dopiero w styczniu opinia publiczna poznała szczegóły incydentu z udziałem Bonga Nathanaela Mbourou. Co dokładnie się stało? Relacja mrozi krew w żyłach.

Pijany piłkarz wtargnął z nożem. Znamy szczegóły
Piłkarz z Gabonu grał ostatnio w Mołdawii (Facebook, Bongo Nathanael Mbourou)

26-letni piłkarz pochodzi z Gabonu. Jego najbardziej znanym zespołem w karierze byli All Stars z Republiki Południowej Afryki. Bongo Nathanael Mbourou wyróżniał się umiejętnościami, ale jednocześnie sprawiał problemy wychowawcze.

Była to jedna z przyczyn jego przeprowadzki do Europy. Dwukrotnie pozostawał przez dłuższy czas bez klubu, dlatego postanowił spróbować swoich sił na innym kontynencie.

Bongo Nathanael Mbourou nie miał szans na angaż w żadnej z najsilniejszych lig w Europie, dlatego zdecydował się na dołączenie do Dinamo Auto Tyraspol w Naddniestrzu. W tym klubie chciał pokazać swoje możliwości i zapracować na transfer z Mołdawii do silniejszego zespołu.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo...

Zobacz także: Zimno od samego patrzenia. W tym Jan Błachowicz jest królem

Stało się jednak zupełnie inaczej i Gabończyk został dyscyplinarnie wyrzucony z klubu. Ponadto agencja menedżerska zerwała z nim współpracę. To konsekwencja incydentu, do którego doprowadził w grudniu. Opis zdarzenia wstrząsnął opinią publiczną nie tylko w Mołdawii.

Piłkarz był nietrzeźwy, kiedy pojawił się w hotelu, w którym stacjonowała reszta zespołu. Wywołał tam ogromne zamieszanie, ponieważ bez skrępowania wymachiwał nożem. Zaatakował kompana z drużyny, a ponadto groził trenerowi.

Na szczęście, żaden z uczestników zdarzenia nie ucierpiał. Nie było konieczne wzywanie innych służb niż policji, ponieważ chwiejący się na nogach Bongo Nathanael Mbourou został ubezwładniony przez członków drużyny. Ci nie mieli zamiaru dłużej współpracować z Gabończykiem i nie protestowali przeciwko wyrzuceniu go z zespołu.

Na profilu piłkarza na Facebooku można znaleźć również informacje o jego wcześniejszym konflikcie, wynikającym z zaległości w wypłacaniu pensji ze strony klubu.

Autor: SSZ
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić