Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
BA
|

Piłkarz Ukrainy kpi z Ronaldo i Pogby. "Skontaktujcie się ze mną"

13
Podziel się

Po nietypowym zachowaniu Cristiano Ronaldo coraz więcej piłkarzy symbolicznie odstawia butelki z Coca-Colą i Heinekenem podczas konferencji prasowych. W czwartek zrobił to kapitan drużyny ukraińskiej Andrij Jarmolenko. "Skontaktujcie się ze mną" - powiedział piłkarz.

Piłkarz Ukrainy kpi z Ronaldo i Pogby. "Skontaktujcie się ze mną"
Kolejny piłkarz odstawia Coca-Colę (Getty Images)
bEUSjXYl

Kapitan drużyny Ukraińskiej Andrij Jarmolenko kontynuował "nową tradycję" podczas tegorocznych mistrzostw Europy w piłce nożnej. Podczas czwartkowej konferencji prasowej zwrócił uwagę na stojące na stole butelki Coca-Coli oraz Heinekena - oficjalnych sponsorów Euro 2020.

Jarmolenko podczas ostatniego meczu swojej drużyny zdobył bramkę i miał dobry humor. Dlatego postanowił w żartobliwy sposób odnieść się do zachowania Cristiano Ronaldo. Przestawił zarówno butelkę Heinekena jak i Coca-Coli na inny stół. "Widziałem, jak Ronaldo odstawiał Coca-Colę. Ja zestawię Coca-Colę obok Heinekena na jednym stole. Skontaktujcie się ze mną" - powiedział żartobliwie.

bEUSjXYn

Niepokojący trend

Odstawienie butelek sponsorów podczas tegorocznych Mistrzostw Europy w piłce nożnej wywołuje sporo kontrowersji. Z jednej strony jest to zabawny trend w mediach społecznościowych, a drugiej - jest to trend niepokojący dla organizatorów. Po zachowaniu Cristiano Ronaldo akcje Coca-Coli spadły o 1,6 proc., co oznacza ponad 4 miliardy dolarów strat dla koncernu.

Podobnie zachowali się inni piłkarze. We wtorek francuski pomocnik Paul Pogba, praktykujący muzułmanin, ze względów religijnych odsunął butelkę Heinekena na konferencji prasowej, a w środę włoski piłkarz Manuel Locatelli powtórzył gest Ronaldo. Przeniósł na inny stół butelkę Coca-Coli, jednocześnie stawiając na swoim wodę.

bEUSjXYt

Reakcja Coca-Coli

Coca-Cola na razie nie skomentowała reakcji Jarmolenki, choć po incydencie z Ronaldo odniosła się do oświadczenia UEFA. Koncern powiedział, że koncern nie odpowiada tylko i wyłącznie za produkcję słodkich napojów, ale także za wodę, napoje izotoniczne dla sportowców, soki, kawę i herbatę. Heineken nie odniósł się do zachowania piłkarzy.

Lekceważący stosunek do sponsorów musiał wywołać reakcję UEFA. Celem wsparcia imprezy było promowanie danej marki, a nie spadek jej akcji na giełdzie. Organizacja okazała się jednak wyjątkowo pobłażliwa wobec piłkarzy. Ze specjalnie wydanego oświadczenia wynika, że piłkarze uniknęli kary.

bEUSjXYu

UEFA przypomniała uczestniczącym drużynom, że sponsorzy są integralną częścią turnieju i zapewniają rozwój piłki nożnej w całej Europie - napisała UEFA w oświadczeniu.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bEUSjXYO
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(13)
Beata H.
6 miesięcy temu
Nie rozumiem dlaczego ludzie tak się podniecają gestem Ronaldo, a przecież powód jest banalny, coca-cola nie zapłaciła Ronaldo za promocję swojego napoju, więc goguś doszedł do wniosku, że bez kasy nie będzie mu coca-cola stała przed twarzą i nie będzie on jej za darmochę reklamować. Jak było płacone za reklamę to nawet się coli napił. Tu chodzi tylko o kasę, nic więcej. Kasa ponad wszystko, ten gest niczego więcej nie dowodzi.
qas
6 miesięcy temu
Dziwne, jak ludzie dają się omamić reklamom. Nigdy pod wpływem żadnej reklamy nie dokonałem zakupu zachwalanego towaru. Sporadycznie dowiedziałem się, że cos takiego istnieje i by mi się przydało. Przed zakupem szukałem dokładniejszych informacji, przeważnie okazało się, ze podobny inny produkt jest znacznie lepszy i tańszy. Reklamy to tylko puste frazesy, za które klient płaci... Jak to jest, że np proszek x jest lepszy od (właśnie od jakiego, gdzie jest jego nazwa, z czym mam porównać), lekarstwo y zawiera śladową ilość środka leczniczego, itd, itp...
Kaz
6 miesięcy temu
Ronaldo i ten drugi wyszli na idiotów i teraz pokazują jak Ronaldo reklamował kiedyś Coca Colę.
bEUSjXYP
Gulo
6 miesięcy temu
Jakiś nieokrzesany ten Ukrainiec jest, i robi z siebie przy głu pa na wizji.
Eli
6 miesięcy temu
Daleko w umiejętnościach temu Ukraińcowi do Ronaldo czy Pogby, dlatego śmieje się sam z siebie.
Rowerzysta
6 miesięcy temu
Ten co mial zawal pil litry coli , jak wogole mozna syfem sponsorowac sport?
Najman
6 miesięcy temu
🤪Ja bym wypił colkę i pizze zjadł i 7 sekund wytrzymał na ringu
Lido
6 miesięcy temu
Haineken wogóle nie powinien pojawiać się telewizji ponieważ sama Europa zabroniła reklam piwa alkoholowego a teraz za kasę zmienia zdanie. Jeśli nie wolno tak reklamować to dla wszystkich, w dodatku jaki związek ma piwo ze sportem. WSTYD dla sprzedajnych działaczy.
Lajcik
6 miesięcy temu
Przecież ten Ukrainiec szuka atencji, bardzo żałosny człowiek
დაგლოცოთ
6 miesięcy temu
Powinni tych nadętych frajerów obciązyc kosztami naruszenia umowy sponsorskiej,a jak nie to coca-cola,czy też heineken,powinien wycofac się ze sponsorowania tej kopaniny i zażądac od UEFA odszkodowania za poniesiane straty,spowodowane działaniami idiotów bez szkoły!
Omega24
6 miesięcy temu
Ukraina to przeciez zadupie Europy ,kiedy na zachodzie te napoje sa przecenione to tam jest luksusem .
drewniany
6 miesięcy temu
CR7 i Pogba to zwykli zakompleksieni osobnicy. Każdy ma swój rozum i wybiera co pije i co je. Amen
Brajan
6 miesięcy temu
Ja tam ze swoją Dżesiką wolę bimberek zrobiony przez Teścia Janusza.. zwala z nóg :)
bEUSjXYH
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić