Piotr Lisek pokazał się z piękną małżonką. "Najwięcej witaminy…"

10

Piotr Lisek ma już za sobą kluczową imprezę sezonu 2021, ale nie zakończył jeszcze startów. Ma jednak czas nie tylko na treningi, ale także dla rodziny. W niedzielę pochwalił się fotografią z piękną małżonką - Aleksandrą.

Piotr Lisek pokazał się z piękną małżonką. "Najwięcej witaminy…"
Piotr Lisek z rodziną (Instagram, Aleksandra Lisek (Instagram))

Sezon 2021 dla Piotra Liska jeszcze nie dobiegł końca, ale najważniejsze zawody już za nim. Polak nie może być zadowolony ze swojego występu na igrzyskach olimpijskich, bo nie zdołał nawiązać walki o medal. Ostatniego słowa jeszcze nie powiedział, choć w 2021 roku pozostały już tylko imprezy niższej rangi.

Lisek ma za to więcej czasu dla rodziny. Od 2016 roku jest w związku małżeńskim z Aleksandrą, a w sierpniu 2019 roku na świat przyszła ich córka - Liliana. W niedzielę tyczkarz opublikował w mediach społecznościowych zdjęcie, na którym widzimy go w towarzystwie pięknej małżonki. A komentarz Liska do fotografii mówi wszystko.

Najwięcej witaminy mają polskie dziewczyny. P.S. ciekawostki o Liskach: "Lisie oczy są świetnie przystosowane zarówno do polowania w dzień, jak i w nocy..." - napisał.
Trwa ładowanie wpisu:instagram

Kim jest Aleksandra Lisek?

Małżonka Piotra Liska również skakała o tyczce. I to z krajowymi sukcesami - w 2013 roku została halową mistrzynią Polski, a rok później wicemistrzynią. Para poznała się na obozie sportowym.

Śmieję się, że wtedy skakałam lepiej od niego. To, co mnie w nim urzekło, to głos. On się po prostu odezwał i ja mówię: o Boże! Jaki on ma super głos - opowiadała Aleksandra dwa lata temu w programie "Dzień dobry TVN".
Trwa ładowanie wpisu:instagram
Zobacz także: #dziejesiewsporcie: talent na bieżni i przed obiektywem! To jedna z najpiękniejszych polskich sportsmenek
Autor: PSW
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić