Pobrali się w wyjątkowych okolicznościach. Tak wyglądał ślub Karasia i Włodarczyk

3

Robert Karaś i Agnieszka Włodarczyk pod koniec listopada pobrali się w Dubaju. Po kilku dniach aktorka zamieściła w sieci krótkie nagranie z tego wydarzenia.

Pobrali się w wyjątkowych okolicznościach. Tak wyglądał ślub Karasia i Włodarczyk
Robert Karaś i Agnieszka Włodarczyk pobrali się w Dubaju (Instagram)

Zarówno Robert Karaś, jak i Agnieszka Włodarczyk wcześniej byli już w innych związkach. Triathlonista po siedmiu latach wziął rozwód z Natalią Ćwik. Aktorka z kolei zerwała zaręczyny z Mikołajem Krawczykiem.

Para spotyka się ze sobą od trzech lat. W 2021 roku natomiast na świat przyszedł ich syn Milan. Karaś przed kilkoma miesiącami ogłosił, że szykuje się do drugiego w życiu ślubu.

Sportowiec i aktorka pobrali się 29 listopada w Dubaju. Wszystkim pochwalili się w mediach społecznościowych. Przeszkodą nie okazała się dla nich również różnica wieku - Karaś jest młodszy od swojej wybranki o osiem lat.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: #dziejesiewsporcie: "Rośniemy". Wyjątkowe chwile w życiu reprezentantki Polski

Na Instagramie Włodarczyk pokazała krótkie nagranie z uroczystości. Przygotowane zostało w formie teledysku, a w tle usłyszeć można piosenkę zespołu Daj to głośniej pt. "Wesele w Dubaju".

Zobaczyć można, że w wydarzeniu wzięło udział tylko kilka osób. Wszystko odbywało się na świeżym powietrzu, a wszyscy uczestnicy ubrani byli na biało (zobacz nagranie poniżej).

Trwa ładowanie wpisu:instagram

Para pozostała na miejscu. W czwartek (7 grudnia) Agnieszka Włodarczyk zamieściła w sieci zdjęcie z poranka na pustyni. To miejsce wyraźnie przypadło jej do gustu.

Poranek na pustyni jest obłędnie piękny - napisała.
Trwa ładowanie wpisu:instagram
W nocy nie można chodzić bez butów ze względu na bezpieczeństwo. Fajnie, że przed każdym namiotem paliło się ognisko... To pewnie odstraszało zwierzęta. O świcie jednak zauważyłam ślady kopyt na piasku. Magia. Dawno nie czułam takiego spokoju... - dodała aktorka.

Przed kilkoma miesiącami Karaś stał się bohaterem afery dopingowej. Mimo to nie zamierza kończyć ze sportem. Poza Polską ma przygotowywać się do kolejnych startów w mieszanych sztukach walki.

Autor: KOZ
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić