LAK| 

Polski skoczek pochwalił się rodziną. Fani odpowiedzieli

5

Stefan Hula wrócił już do Polski po udziale w igrzyskach olimpijskich w Pekinie. Skoczek wrzucił właśnie rodzinne zdjęcie z córkami, w komentarzach pojawiło się sporo ciepłych opinii.

Polski skoczek pochwalił się rodziną. Fani odpowiedzieli
Stefan Hula (GETTY, SOPA Images)

Stefan Hula tuż przed igrzyskami olimpijskim w Pekinie wywalczył sobie miejsce w reprezentacji Polski. W Zhangjiakou ostatecznie wystartował tylko na normalnej skoczni. Nasz rodak ukończył zawody na 26. miejscu, a potem to Paweł Wąsek skakał na dużej skoczni w konkursie drużynowym i indywidualnym.

Rodzinna fotografia

Hula wrócił już do Polski po udziale w igrzyskach olimpijskich w Pekinie. Skoczek wrzucił właśnie rodzinne zdjęcie z córkami. Fotka jest śliczna.

Razem najlepiej, a wśród natury w górach to lepiej niż najlepiej - podpisał zdjęcie polski skoczek.

Fani są pod dużym wrażeniem rodzinnego zdjęcia Huli. W komentarzach pojawiło się wiele pozytywnych opinii. "Taka rodzinka to skarb. Słodko" - napisał jeden z internautów. "Wspaniała rodzinka" - dodał.

Fotkę skomentowała też żona sportowca, która pozostawiła serduszko.

Hula zdaje sobie sprawę, że zabraknie go na kolejnych igrzyskach olimpijskich. Co prawda kariery jeszcze nie kończy, ale organizm daje już do zrozumienia, że czas powoli myśleć o zejściu ze sceny.

Trwa ładowanie wpisu:instagram
Zobacz także: Miał zawał serca na boisku! Wrócił do gry (wideo)
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić