Powrót Marcina Dubiela do Fame MMA i hitowa walka? Jest reakcja organizacji

3

Minęło już blisko dziewięć miesięcy od ostatniej walki Marcina Dubiela we freak fightach. Wpływ na to ma afera, w której influencer został oskarżony m.in. o wysyłanie erotycznych wiadomości do nieletnich fanek. W ostatnim czasie Adrian "Polak" Polański wyjawił, że niedługo ma zmierzyć z Dubielem. Wiemy już, czy taki pojedynek odbędzie się na gali Fame MMA.

Powrót Marcina Dubiela do Fame MMA i hitowa walka? Jest reakcja organizacji
Na zdjęciu: Marcin Dubiel (YouTube, Fame MMA)

Osiem walk we freak fightach stoczył już łącznie Marcin Dubiel. Przegrał jedynie w swoim debiucie, który miał miejsce w Fame MMA, a także w pierwszym pojedynku dla nieistniejącej już organizacji High League. Dzięki temu może pochwalić się bilansem 6-2.

21 lipca 2023 roku Dubiel na gali federacji Fame MMA pokonał rapera Filipa "Filipka" Marcinka. Od tego czasu nie zanotował kolejnych walk, na co wpływ miała afera "Pandora Gate". W niej influencer został oskarżony m.in. o wysyłanie erotycznych wiadomości do nieletnich fanek.

Z tego powodu największa organizacja freak fightowa zarówno w Polsce, jak i w Europie zerwała kontrakt z Dubielem. Pod koniec poprzedniego roku głośno zrobiło się o jego potencjalnej walce, ale na razie w tym temacie nie ma żadnego oficjalnego stanowiska.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Jarosław Hampel: Derby Lubuskie zawsze czułem całym sobą

Teraz jednak Adrian "Polak" Polański wyjawił, że w najbliższym czasie ma zmierzyć się właśnie z Dubielem. Taka informacja z jego strony padła przy okazji wywiadu na kanale 6PAK.

- Ta walka będzie, tylko jest niezapowiedziana na tej karcie walk. To jest taki bonus na najbliższej gali. Mi zostało zabronione przygotowywanie się do tej walki. Z góry jest powiedziane, że nie mogę trenować. Tam jest coś takiego, że jak będę trenować i zostanie mi to udowodnione, to dostanę karę pieniężną - wyjawił freak fighter.

Dubiel - Polański na Fame MMA 21? Jest reakcja

Niewiadomą pozostaje jednak, w jakiej organizacji miałoby dojść do ich walki. Polański zaznaczył jedynie, że pojedynek odbędzie się w najbliższej przyszłości. A biorąc pod uwagę, że 18 maja odbędzie się gala Fame MMA 21, to właśnie ta federacja postanowiła odnieść się do wspomnianej deklaracji.

- Dementujemy słowa Adriana Polańskiego na temat rzekomej walki z Marcinem Dubielem na Fame 21. Nigdy nie było takiej walki w planach - przekazała organizacja.
Trwa ładowanie wpisu:twitter
Autor: JFO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić