LAK| 

"Przydałoby się zbić wagę". Tak komentują zdjęcie Wojewódzkiego

24

Kuba Wojewódzki wrzucił do sieci wymowne zdjęcie, które jest bardzo szeroko komentowane. Nawet Oliwia Bieniuk zareagowała na wpis. Celebrytę widzimy w stroju organizacji Fame MMA i założonymi rękawicami. Czy to zapowiedź jego ewentualnej walki czy po prostu może inny sposób promocji jego programów?

"Przydałoby się zbić wagę". Tak komentują zdjęcie Wojewódzkiego
Kuba Wojewódzki (Instagram)

Kuba Wojewódzki umie i potrafi zaskoczyć swoich fanów. Ci musieli się mocno zdziwić, gdy zobaczyli jego najnowsze zdjęcie na Instagramie. Wojewódzki był w stroju organizacji Fame MMA i założonymi rękawicami.


Nie ma co ukrywać, że gale i konferencje Fame MMA cieszą się ogromnym zainteresowaniem wśród polskiej publiczności. Organizatorzy - ściągając kolejne głośne nazwiska - nawet nie muszą się martwić o komplet publiczności. Bilety są błyskawicznie wykupywane.

"7 marca 2023" - tak w tajemniczy sposób podpisał zdjęcie Wojewódzki. Nic więcej nie napisał, czym wprawił w duże zaskoczenie internautów.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Bajkowe zaręczyny. Piękna WAGs z Premier League powiedziała "tak"

Komentarze aż się sypią

Post szybko zrobił furorę w sieci. Ponad 50 tysięcy polubień po pięciu godzinach od momentu publikacji. Pod zdjęciem pojawiło się mnóstwo komentarzy.

"Tu by się jeszcze przydało zbić wagę" - napisał jeden z internautów. "Nóżki jak u sarenki" - dodał inny. "O stary, byłeś na końcu listy ludzi, których bym się tam spodziewał" - zaznaczył jeden z fanów Wojewódzkiego.

Na wpis celebryty zareagowali także Wojciech Gola i "Boxdel", czyli współwłaściciele organizacji Fame MMA. Obaj wysłali emotikony. Nawet Oliwia Bieniuk skomentowała jego wpis (też wysłała emotikon).

Gdyby doszło do walki, to Wojewódzki byłby najstarszym uczestnikiem w historii Fame MMA. Dziennikarz w sierpniu skończy 60 lat. Do tej pory najstarszym zawodnikiem był Jacek Murański (54 lata).

Czy to zapowiedź jego ewentualnej walki czy po prostu może inny sposób promocji jego programów? Raczej należy spodziewać się tego drugiego. Nowy sezon jego talk-show rusza właśnie 7 marca.

Trwa ładowanie wpisu:instagram
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić