LAK| 

Pudzianowski pokazał plan dnia. Wielu by tego reżimu nie wytrzymało

43

Mariusz Pudzianowski zdradził fanom, jak wygląda u niego dzień. Napięty plan robi wrażenie, takiego reżimu wielu by nie wytrzymało, zwłaszcza że "Pudzian" oprócz ciężkich treningów, dogląda także interesu! Zawodnik MMA żadnej pracy się nie boi.

Pudzianowski pokazał plan dnia. Wielu by tego reżimu nie wytrzymało
Mariusz Pudzianowski (Instagram)

Mariusz Pudzianowski międzynarodową karierę zrobił w strongmenach, gdzie pięciokrotnie zdobywał mistrzostwo świata. Potem przerzucił się na MMA i błyskawicznie stał się jedną z największych gwiazd tej dyscypliny w Polsce.

Polak na pierwszym miejscu stawia kontakt z fanami. Na każdym spotkaniu nie unika zdjęć, autografów czy krótkich rozmów. Kibice mogą na niego liczyć.

Napięty grafik Pudzianowskiego

Pudzianowski jest także bardzo aktywny w sieci. Chętnie wrzuca zdjęcia z treningów, walk czy dalekich wyjazdów. Teraz zdradził fanom, jak wygląda u niego dzień. Napięty plan robi wrażenie, takiego reżimu wielu by nie wytrzymało, zwłaszcza że Mariusz Pudzianowski zaczyna dzień od biegania już od 6:00!

Siemanko wszystkim - zaczął w swoim stylu sportowiec. Szósta rano. Na siódmą standardowo trzeba coś zrobić. Nawet odpocząłem trochę - sobota, niedziela za dużo nie urzędowałem. Rano teraz zrobić sobie 40 minut zaprawę poranną. Bo tak jak widać samo się nic nie zrobi - mówił zawodnik MMA.

Pudzianowski oprócz ciężkich treningów, dogląda także interesu! Zawodnik MMA żadnej pracy się nie boi.

Pobiegać trzeba, później prysznic, kawkę wypić, na 7:00 do pracy, trzy godzinki popracować, o 11:00 do WCA na zapasy do Anzora dwie godzinki, wrócić, popracować, obiad zrobić, potem do masażysty i dzień poukładany - zdradził.

Jedna z żywych legend polskiego MMA będzie rywalem Mariusza Pudzianowskiego na gali KSW 61 - 5 czerwca, w Gdańsku. Naprzeciw byłego mistrza świata strongmanów stanie Łukasz Jurkowski.

Zobacz także: Mateusz Borek po gali Gromda 5. "Wychodzisz z kina lub teatru mając w głowie ostatnią scenę"
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić