aktualizacja 

Zazdroszczą mu jednego. 46-letni Pudzianowski zdradził tajemnicę

4

Sylwetka Mariusza Pudzianowskiego od kilkunastu lat wygląda doskonale. Fani szczególnie zachwalają mocno wypracowane mięśnie brzucha sportowca. Zawodnik KSW zdradził, jak trzeba ćwiczyć, aby móc cieszyć się taką figurą.

Zazdroszczą mu jednego. 46-letni Pudzianowski zdradził tajemnicę
Na zdjęciu: Mariusz Pudzianowski (Instagram, TikTok, pudzianofficial, pudzianowski.official)

Mariusz Pudzianowski to zdecydowanie legenda polskiego sportu. Ma już 46 lat, a mimo to, wciąż może pochwalić się nienaganną formą. W oczy rzuca się jego potężna klatka piersiowa, a także wyraźnie zarysowany sześciopak na brzuchu.

To efekt codziennych treningów od lat. Przypomnijmy, że w przeszłości "Pudzian" był 5-krotnym mistrzem świata strongmanów. Później nieco zmienił nawyki treningowe, by stać się zawodnikiem MMA.

Gwiazdor federacji KSW postanowił ujawnić co robi, aby mięśnie brzucha cały czas były doskonale widoczne.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: BJK Cup: Radwańska o nieobecności Świątek: "Ja w tak młodym wieku grałam wszystko"
Zadajecie ciągle pytanie "Pudzian, co ty robisz, że brzuch u ciebie się trzyma mimo wieku?" No co robię… Na koniec treningu zawsze 6-7 serii 20-30 powtórzeń. To proste. Czasami biorę 5 kilogramów, czasami dziesięć. Filozofa nie trzeba wielkiego, tylko chęci - podkreśla Mariusz Pudzianowski w mediach społecznościowych.
Trwa ładowanie wpisu:tiktok

Gorzkie słowa Pudzianowskiego

"Pudzian" to nie tylko były strongman (wielokrotny mistrz świata), wojownik MMA, sportowiec. Zajmuje się również wieloma innymi rzeczami, jest m.in. rolnikiem. Prowadzi gospodarstwo i ma wiele zastrzeżeń do przepisów w Polsce.

Trudno jednoznacznie wyjaśnić, jak to się stało, że zostałem rolnikiem (...) Ojciec miał niewiele ziemi. Niecały hektar. Był rolnikiem bardziej doniczkowym. Ja pierwszą działkę, będąc młodym chłopakiem, kupiłem w 1996 roku. Miała półtora hektara powierzchni (...) Z czasem przybywały kolejne hektary. Stopniowo areał był zwiększany do kilku, potem do kilkunastu hektarów. Ziemi przybywało, a gospodarstwo mogło się rozrastać - mówił wiosną 2023 roku w "Tygodniu Poradnik Rolniczy" Mariusz Pudzianowski.

Pudzian narzeka, że otrzymuje obecnie 430 zł za tonę. Nie mówi konkretnie czego, ale z kontekstu wynika, że może mieć na myśli zboże paszowe.

Autor: JAR
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić