Adam Dąbrowski
Adam Dąbrowski| 

Rolkarze powracają na ulice Warszawy. Inauguracja sezonu już w sobotę

4

Nightskating, to niezwykłe doświadczenie, które łączy jazdę na rolkach z nocną atmosferą miasta w grupie przyjaciół oraz innych entuzjastów rolkarstwa. Organizatorzy warszawskiego wydarzenia zapowiedzieli już pierwszy przejazd ulicami miasta.

Rolkarze powracają na ulice Warszawy. Inauguracja sezonu już w sobotę
Startuje sezon nocnych przejazdów rolkarzy przez Warszawę (Facebook, Nightskating Warszawa, _vmalv)

Nightskating Warszawa inauguruje kolejny sezon. Odd kwietnia do września - zaplanowano osiem wieczorno-nocnych przejazdów. Wiele osób uwielbia tę aktywność za możliwość obcowania z nocnym życiem miasta. To doskonała formę aktywnego spędzania czasu po zmroku.

To również świetna okazja do poznawania nowych ludzi. Miłośnicy sportu spotykają się regularnie, aby wspólnie spędzać wieczory na rolkach, dzieląc się wrażeniami i ciekawymi miejscami do jazdy.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Polskie interesy w Brukseli. "Głosem rolników jest dziś Donald Tusk"

Oczywiście, podczas nightskatingu bezpieczeństwo jest kluczowe. Należy nosić odblaskowe ubrania i elementy ochronne, a także być świadomym swojej otoczenia, aby unikać niebezpiecznych sytuacji. Przejazd będzie zabezpieczany przez policję, która na trasie rolkarzy czasowo wstrzyma ruch na drogach i skrzyżowaniach.

Trwa ładowanie wpisu:facebook

W sobotę 20 kwietnia, o godz. 20:30 rolkarze i wrotkarze wyruszą standardowo spod pomniku Mikołaja Kopernika na Krakowskim Przedmieściu na prostą osiemnastokilometrową trasę ulicami Śródmieścia i Mokotowa, by z powrotem wrócić w stronę miejsca zbiórki przez Muranów.

Mimo, że prognozy na dzień inauguracyjnej jazdy nie wyglądają na ten moment optymistycznie to organizatorzy zapowiadają, że przejazd odbędzie się zgodnie z planem.

Trasa będzie wiodła przez następujące miejsca: plac Marszałka Józefa Piłsudskiego, Królewska, Marszałkowska, Ludwika Waryńskiego, Puławska, Jana Pawła Woronicza, al. Niepodległości, Wawelska, Grójecka, Towarowa, al. "Solidarności", Marszałkowska, Królewska, plac Marszałka Józefa Piłsudskiego, gen. Michała Tokarzewskiego-Karaszewicza, Krakowskie Przedmieście

Trwa ładowanie wpisu:facebook
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić