Schreiber jednak zawalczy z Gohą? Celebrytka zdradza szczegóły

0

Marianna Schreiber to bez wątpienia jedna z bohaterek świata influencerów w ostatnich tygodniach. W sobotę miała zawalczyć na gali Clout MMA 4, jednak najpierw aresztowano Gohę Magical, a następnie lekarze nie dopuścili do walki Lexy Chaplin. Co dalej z karierą celebrytki w MMA?

Schreiber jednak zawalczy z Gohą? Celebrytka zdradza szczegóły
Schreiber jednak zawalczy z Gohą? Celebrytka zdradza szczegóły (Instagram)

Ostatnimi czasy Marianna Schreiber może liczyć na niesłabnące zainteresowanie mediów. Początkowo wynikała to z ogłoszenia głośnego rozstania, o którym polityk PiS, Łukasz Schreiber, mówił w wywiadzie z portalem metropoliabydgoska.pl.

Nie bez znaczenia na wzmożone zainteresowanie internautów postacią Marianny miała również wpływ jej niedoszła walka z patocelebrytką. Goha Magical nie stanęła finalnie ze Schreiber w oktagonie, ponieważ została aresztowana przez policję.

Staram się wierzyć, że w życiu nic nie dzieje się bez przyczyny. Biorę to na przysłowiową klatę, bo co innego mam zrobić? A ogrom pracy i wyrzeczeń, które włożyłam w przygotowania i treningi - wykorzystam mam nadzieję w czerwcu - napisała Schreiber w sieci.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: #dziejesiewsporcie: ależ popis Anity Włodarczyk. Nagranie obiega sieć!

Czy Schreiber zawalczy z Gohą?

Przypomnijmy, że po aresztowaniu Gohy Magical, nową rywalką Marianny Schreiber miała zostać Lexy Chaplin. Ta stoczyła jednak wyniszczający pojedynek z Martą Linkiewicz, a potem lekarze nie dopuścili Lexy do walki.

Dziękuję Lexy za chęć wyjścia ze mną i podjęcia próby. Nie udało się - życie. Może kiedyś się spotkamy w klatce. Było kilka różnych zawodniczek - nie udało się z zastępstwem. Zgodziłam się na każdą z nich niezależnie od mojego krótkiego doświadczenia, gdy propozycje przestawiał mój manager. Byłam tam dla Was. Chciałam. Miałam wyjść na koniec podziękować do mikrofonu - też się nie udało przez zamieszki - dodała Schreiber.

Kolejna gala Clout MMA 5 odbędzie się 8 czerwca w Katowicach. Czy jednym z pojedynków będzie starcie Marianny Schreiber z Gohą Magical?

Goha wyjdzie za 43 dni - pytanie czy będzie gotowa na czerwiec. To już niedaleka przyszłość pokaże - kończy celebrytka.
Trwa ładowanie wpisu:twitter
Autor: JAR
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić