Sensacja! Transfer z TVP do TVN

10

Przenosiny z TVP do TVN i na odwrót zawsze budzą sporo emocji. Decyzję o odejściu z Telewizji Polskiej do konkurencji podjął znany dziennikarz sportowy Sebastian Szczęsny.

Sensacja! Transfer z TVP do TVN
Sebastian Szczęsny (Twitter)

Ten transfer śmiało można okrzyknąć mianem bomby. Sebastian Szczęsny przez długi czas był związany z Telewizją Polską. Teraz natomiast zdecydował się na rozpoczęcie nowego etapu w swojej karierze.

Do jego odejścia z TVP doszło po tym, jak Telewizja Polska straciła prawa do transmisji całego Pucharu Świata w skokach narciarskich. Posiada je TVN, który zamierza to mocno wykorzystać. Na pewno pozyskanie Szczęsnego to ważny ruch w kontekście transmitowania zmagań skoczków.

Sebastian Szczęsny przechodzi do TVN. Kto będzie jego kompanem?

Już zaczęły się spekulacje, z kim Szczęsny będzie komentować skoki na antenie TVN. Portal Wirtualne Media uważa, że tego jeszcze nie wiadomo.

Na chwilę obecną nie wiadomo, kto oprócz Sebastiana Szczęsnego w TVN Grupie Discovery będzie komentować zawody najbliższego sezonu PŚ w skokach narciarskich. W sezonie 2020/2021 w tych rolach występowali Igor Błachut i Marek Rudziński - przypomniano na stronie internetowej portalu.

Szczęsny przy skokach w telewizji publicznej pracował od 2004 roku. Działał też przy galach boksu zawodowego, zawodach w podnoszeniu ciężarów, narciarstwie alpejskim oraz wyścigach kolarskich.

Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić