LAK| 
aktualizacja 

Skandal w USA. Rozebrał się i zaatakował policjantów

11

W Stanach Zjednoczonych głośno jest o wybryku Malika McDowella, zawodnika NFL, który w środku dnia rozebrał się przed centrum edukacyjnym, a następnie zaatakował policjantów. Już mu postawiono zarzuty.

Skandal w USA. Rozebrał się i zaatakował policjantów
Malik McDowell aresztowany (Twitter)

Gwiazda NFL, Malik McDowell, został aresztowany na Florydzie po tym, jak rozebrał się w środku miasta i zaatakował policjantów - donosi serwis rt.com. Do incydentu doszło w poniedziałek w mieście Deerfield Beach, około 40 mil od Fort Lauderdale.

Amerykańskie serwisy donoszą, że zawodnik Cleveland Browns paradował nago na środku ulicy w pobliżu centrum edukacyjnego, gdzie przebywały dzieci. Do momentu przyjazdu policji przechadzał się po ulicy.

Są zarzuty

Gdy funkcjonariusze przyjechali, ten zaczął uciekać. Pościg się udał, ale McDowell zaatakował policjantów. Jeden z nich miał otrzymać kilka ciosów w głowę. Czytamy, że zawodnik NFL został zatrzymany przy użyciu paralizatora.

25-latek usłyszał zarzuty obscenicznego zachowania w miejscu publicznym i czynnej napaści na policjantów oraz stawianie oporu. Grozi mu więzienie.

Do sieci trafiło nagranie, na którym można zobaczyć wijącego się po ziemi w kajdankach, gdy otacza go kilku funkcjonariuszy. "Gwiazda NFL wydaje się być kopana przez jednego z nich, aby pozostać na miejscu" - donosi serwis rt.com.

Wygląda na to, że ktoś mógł mu coś podsunąć lub dać mu coś, czego nie był świadomy, co wyjaśnia niektóre z jego dziwacznych zachowań - powiedział obrońca McDowella, opisując wydarzenia.

Jednak nie jest to pierwsze zetknięcie się jego klienta z prawem. W 2017 roku McDowell został oskarżony o jazdę pod wpływem alkoholu w Michigan i wszczęcie awantur w klubie nocnym w Atlancie.

Zobacz nagranie:

Trwa ładowanie wpisu:twitter
Zobacz także: Jest na ustach całego świata. Co za gol! (wideo)
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić