Skandowali "Messi", by wkurzyć Ronaldo. Tak zareagował

2

Podczas spotkania Saudi Pro League Al-Hilal - Al-Nassr (3:0) miejscowi kibice starali się wkurzyć Cristiano Ronaldo. W przerwie meczu postanowili skandować nazwisko Lionela Messiego i doczekali się reakcji ze strony Portugalczyka. Ten jednak nie dał się sprowokować.

Na zdjęciu: Cristiano Ronaldo (Twitter, TNT Sports)

Po tym, jak Cristiano Ronaldo przeniósł się do Al-Nassr, Saudyjczycy poszli za ciosem i ściągnęli kolejne wielkie nazwisko. Dzięki temu oprócz niego w tamtejszej lidze mamy takich zawodników jak Neymar czy Sadio Mane.

W piątek, 1 grudnia doszło do derbowego starcia dwóch najlepszych klubów w Arabii Saudyjskiej. Mowa o wspomnianym Al-Nassr oraz Al-Hilal, które przystąpiło do tego starcia w roli lidera Saudi Pro League.

Al-Hilal z uwagi na kontuzję Neymara musi radzić sobie bez najlepszej gwiazdy, ale nie jest to dla nich żaden problem. Spotkanie to zakończyło się ich zdecydowanym zwycięstwem (3:0). Dzięki temu przewaga w tabeli nad drugim Al-Nassr wzrosła do 7 punktów.

Goście w tej rywalizacji byli bezradni, a nic od siebie nie był w stanie dołożyć pełniący rolę kapitana Cristiano Ronaldo. W dodatku fani miejscowego klubu starali się uprzykrzyć mu życie.

Pierwsza połowa tej rywalizacji zakończyła się bezbramkowym remisem. W momencie, gdy do szatni schodził Portugalczyk, kibice zaczęli skandować "Messi", by wkurzyć gwiazdę rywali.

Jednak reakcja Ronaldo była zupełnie inna niż spodziewali się fani Al-Hilal. Na jego twarzy zagościł uśmiech, a oprócz tego postanowił przesłać kibicom pocałunki.