Stoch zapowiedział gratkę dla fanów. Już nie mogą się doczekać

0

Ledwo zakończył się pierwszy weekend Pucharu Świata 2022/23 w skokach narciarskich, a Kamil Stoch już zapowiedział niespodziankę dla kibiców.

Stoch zapowiedział gratkę dla fanów. Już nie mogą się doczekać
Kamil Stoch (screen - Instagram) (Instagram)

Za nami pierwszy w nowym sezonie weekend Pucharu Świata w skokach narciarskich. Kamil Stoch nie będzie wspominał go zbyt dobrze. A to przede wszystkim przez pecha, który towarzyszył mu i w sobotę, i w niedzielę.

Przypomnijmy, że w sobotę, w pierwszej serii konkursu, wypięło mu się wiązanie i musiał akrobatycznie ratować się przed upadkiem. W drugiej rundzie z kolei trafił na najgorsze warunki w całej stawce. A jakby tego wszystkiego było mało, w niedzielę oddał świetny skok w kwalifikacjach, ale został zdyskwalifikowany za nieprzepisowy kombinezon.

Konkursy w Wiśle to już historia, w której wyczerpałem limit pecha, jeśli nie na cały sezon, to na pewno na ten rok. I już nie mogę się doczekać kolejnych startów! - napisał w mediach społecznościowych.

I zapowiedział gratkę dla swoich kibiców, która stała się już tradycją w jego wykonaniu.

Ale najpierw tradycyjny live z podpisywania kalendarzy. Jutro o 18:00, tu, na Instagramie będę odpowiadał na Wasze pytania - dodał.

Przypomnijmy, że trzykrotny mistrz olimpijski co roku sprzedaje kalendarze na kolejny rok. Cały dochód ze sprzedaży przeznaczany jest na zgrupowanie zawodników, którzy należą do klubu sportowego, prowadzonego przez skoczka i jego żonę, Ewę - KS Eve-nement Zakopane.

Na reakcje fanów nie trzeba było długo czekać. Ci już ruszyli do zadawania pytań zawodnikowi.

Obecność obowiązkowa! Już nie mogę się doczekać! - napisał jeden z kibiców.

Przed skoczkami trzy tygodnie przerwy. Kolejne zawody Pucharu Świata odbędą się dopiero w ostatni weekend listopada - w Ruce (Finlandia). Tam zawodników czeka już rywalizacja na śniegu.

Zobacz także: #dziejesiewsporcie: wyjątkowe momenty Xaviego. Nie zabrakło Lewandowskiego
Autor: PSW
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić