aktualizacja 

Syn Messiego zachował się skandalicznie. Tak bawił się na trybunach

137

Nie tylko kibice wspierają piłkarzy w zmaganiach o zwycięstwo. Na trybunach nie brakuje także drugich połówek oraz dzieci członków drużyn. Głośno zrobiło się o średnim synu Messiego, który nie zachował się najlepiej. Na szczęście jego matka zareagowała natychmiast!

Syn Messiego zachował się skandalicznie. Tak bawił się na trybunach
Żona Lionela Messiego nie zamierzała pobłażać swojemu synowi. Zrozumie ją wiele matek (Twitter)

Lionel Messi od 2009 roku pozostaje w związku z Antonelą Roccuzzo, przyjaciółką z dzieciństwa. 30 czerwca 2017 roku zakochani wzięli ślub w swoim rodzinnym mieście –  Rosario we wschodniej Argentynie. Modelka oraz piłkarz doczekali się trzech synów: Thiago, Mateo i Ciro.

Mundial 2022. Syn Messiego rozrabia na trybunach, matka reaguje

Jak informuje "The Sun", do nietypowej sytuacji doszło w trakcie meczu Argentyny z Australią, a bohaterem zdarzenia był właśnie Mateo. W pewnym momencie 7-latek zaczął rozrabiać do tego stopnia, że odważył się na rzucanie gumą w inne osoby oglądające rozgrywki.

Antonela nie zamierzała jednak pobłażać swojemu synowi. Gdy tylko modelka zauważyła, co wyprawia jej drugi syn, czym prędzej ukróciła jego wybryki.

Lionel Messi nie krył, że obecność żony i dzieci na trybunach stanowiła dla niego bezcenne wsparcie. Jak zapewnił, przez cały mecz myślał właśnie o tym, żeby nie zawieść oczekiwań swoich bliskich.

Myślałem o swojej rodzinie od pierwszego do ostatniego gwizdka. Szczególnie moich dzieciach, które dorastają i rozumieją coraz więcej. Byliśmy już razem na Mistrzostwach Świata, ale Thiago niewiele rozumiał z tego, co się wówczas działo – opowiadał Lionel Messi (The Sun).

Ponieważ synowie Messiego są już starsi, o wiele więcej rozumieją z tego, na czym polega praca ich taty. Piłkarz nie kryje radości, że jego bliscy dzielą z rodakami emocje związane z rozgrywkami.

Teraz widzę, jak przejmują się i cieszą z tego. To coś spektakularnego. Są podekscytowani jak wszyscy Argentyńczycy – wspaniale jest się tym z nimi dzielić – tłumaczył Lionel Messi (The Sun).
Zobacz także: Zobacz też: #dziejesiewsporcie: Messi przedryblował... psa
Autor: EKO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić