Sześciu mężczyzn napadło na jego ojca. "Znajdziemy tych śmieci"

67

Kuba Nowaczkiewicz opublikował poruszającą relację w stories na Instagramie. Sześciu mężczyzn napadło na ojca zawodnika Fame MMA i groziło mu.

Sześciu mężczyzn napadło na jego ojca. "Znajdziemy tych śmieci"
Kuba Nowaczkiewicz opublikował poruszające stories (Instagram, Kuba Nowaczkiewicz)

Kuba Nowaczkiewicz walczył w federacjach freak fightowych High League oraz Fame MMA. Za 26-latkiem jest między innymi zwycięstwo z Robertem Karasiem, czyli specjalistą od niezwykle długich triathlonów, który postanowił spróbować swoich sił w oktagonie.

Influencer dał się poznać szerszej publiczności jeszcze przed występami we freak fightach, a te pozwoliły jeszcze zwiększyć jego popularność. Kuba Nowaczkiewicz ma aktualnie 454 tysiące obserwujących na Instagramie.

W stories na Instagramie została opublikowana poruszająca relacja ze zdarzenia, do którego doszło w Kazimierzy Wielkiej. To miejscowość w Małopolsce położona nieco ponad 50 kilometrów od Krakowa.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: #dziejesiewsporcie: Zrobiły show na środku ulicy. Kierowcy patrzyli ze zdumieniem

W czwartek 18 stycznia, już po zmroku, 57-letni ojciec Kuby Nowaczkiewicza został zaatakowany przez sześciu mężczyzn w pobliżu sklepu. "Ludzie ci prawdopodobnie nie są z Kazimierzy, a okolic, a dwóch z nich mówiło coś o Krakowie" - relacjonuje Kuba Nowaczkiewicz.

Nagranie z monitoringu nie pozwala na odnalezienie napastników, z których najbardziej agresywny miał około 30 lat. Kuba Nowaczkiewicz postanowił wykorzystać zasięgi w mediach społecznościowych do odnalezienia sprawców napaści.

Liczę na Waszą pomoc i wierzę, że znajdziemy tych śmieci. Bo nie można inaczej nazywać ludzi zaczepiających 57-letniego pana i grożących mu. Rodzina to rzecz święta - napisał zawodnik Fame MMA i poprosił o pomoc w odnalezieniu napastników.
Autor: SSZ
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić