Szok. Tego we freak fightach świat jeszcze nie widział

4

Mijają lata, a freak fighty wciąż zaskakują wiele osób. Podczas gali Bita Śmietanka 3 doszło do pojedynku Piotra "Popo" Węgrzyna z Konradem "Bonakiem" Bonakowskim. Popularni streamerzy byli mocno zmęczeni po pierwszej rundzie, przez co z pomocą przyszli organizatorzy. Zawodnicy otrzymali... zestaw składający się z fast foodów.

Szok. Tego we freak fightach świat jeszcze nie widział
Na zdjęciu: Piotr 'Popo' Węgrzyn jedzący podczas przerwy w walce (YouTube, Xayoo)

Obecnie w naszym kraju funkcjonuje kilka organizacji freak fightowych. Na rynku jest między innymi Bita Śmietanka, która jest mocno nietypową federacją w porównaniu do reszty. W tym przypadku nie możemy mówić o swego rodzaju profesjonalizmie, co utrzymywane jest u reszty.

Każdą galę można bowiem oglądać przez internet za darmo. Wszystkie pojedynki sędziuje sam założyciel i nie ma tam większych struktur. Mimo dość lekkiego klimatu federacja wydała ponad 80 tysięcy złotych, by trzecia odsłona doszła do skutku.

Łącznie odbyło się 11 walk na dość niskim poziomie. W jednej z nich Piotr "Popo" Węgrzyn mierzył się z Konradem "Bonakiem" Bonakowskim. I trzeba przyznać, że przebieg tego pojedynku był mocno nietypowy.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: #dziejesiewsporcie: Siadło idealnie! Bramkarz nic nie mógł zrobić

Po pierwszej rundzie streamerzy rywalizujący w formule K-1 byli już mocno zmęczeni. Wówczas z pomocą przyszli organizatorzy, którzy w celu wsparcia postanowili... podarować im zestawy z McDonald's, w których skład wchodziły burgery, frytki i napoje.

Jednak obaj zawodnicy nie byli zbytnio chętni na fast foody. Mimo zmęczenia walka odbyła się na pełnym dystansie, a o końcowym wyniku zadecydowali sędziego. Ostatecznie jednogłośną decyzję triumfował Węgrzyn.

O sytuacji z ich walki zrobiło się głośno nawet za granicą. Nagranie udostępnił bowiem profil Happy Punch na portalu X, a wyświetliło je 700 tysięcy osób.

Trwa ładowanie wpisu:twitter
Autor: JFO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić