LAK| 

Tak miliarder napisał o Polaku. Jest poruszony

1
Podziel się:

Marcin Gortat wrócił do organizacji Washington Wizards, pomaga drużynie w przygotowaniu się do sezonu. Polak zbiera świetne recenzje. Głos na jego temat zabrał Ted Leonsis, właściciel klubu i miliarder. Jego słowa są bardzo wymowne.

Tak miliarder napisał o Polaku. Jest poruszony
Ted Leonsis (po prawej)

Marcin Gortat wrócił do Washington Wizards, klubu, w którym spędził pięć lat. W tamtejszym zespole prezentował się naprawdę solidnie. Ma duży sentyment do tej organizacji. Polak jest teraz asystentem w sztabie szkoleniowym. Polak pracuje z wysokim zawodnikami, uczy ich m.in. stawiania dobrych zasłon.

Komu mogą pomóc jego wskazówki? Tacy zawodnicy jak Daniel Gafford, Vernon Carey Jr czy Isaih Todd z chęcią słuchają jego rad.

Marcin Gortat podczas rozmów z młodymi zawodnikami nie tylko im doradzał w zakresie hazardu, ale także nalegał na świadomość otoczenia. To były bardzo ważne słowa (więcej --> TUTAJ).

Tak miliarder mówi o Gortacie

Praca i postawa Gortata na treningach jest bardzo ceniona przez ludzi z Wizards. Głos na temat Polaka zabrał Ted Leonsis, właściciel klubu, którego majątek wycenia się na 1,6 mld dolarów. Miliarder osobiście podziękował Marcinowi Gortatowi za wkład w rozwój klubu.

To jego czas. Zawsze poważany i szanowany. To Marcin Gortat. Bardzo poważnie podchodził do swojego rzemiosła, sprawności fizycznej i gry zespołowej. To dla nas bardzo twórcze. Dziękuję Marcinowi za pomoc i bycie częścią rodziny Wizards - napisał na Twitterze.

Leonsis to wnuk greckich imigrantów. Początkowo zbudował swoją fortunę jako dyrektor wyższego szczebla w AOL, gdzie pracował przez prawie 14 lat.

Theodore "Ted" Leonsis jest założycielem, większościowym właścicielem i dyrektorem generalnym firmy Monumental Sports, która jest właścicielem kilku drużyn i aren w Waszyngtonie. Spółki zależne obejmują Wizards, Capitals, Washington Mystics i Capital One Arena.

Trwa ładowanie wpisu:twitter
Zobacz także: Bajkowe zaręczyny. Piękna WAGs z Premier League powiedziała "tak"
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Wróć na
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić