Tata na mistrzostwach, a córka rośnie. Marta Kubacka pokazała młodszą pociechę

10

Na początku 2023 roku Dawid Kubacki po raz drugi w życiu został ojcem. Niedawno jego żona, Marta, pochwaliła się najnowszym zdjęciem młodszej pociechy.

Tata na mistrzostwach, a córka rośnie. Marta Kubacka pokazała młodszą pociechę
Marta i Dawid Kubacki (Instagram)

Dawid Kubacki jest tatą dwóch córek. Obie przyszły na świat, kiedy ten rywalizował w prestiżowym Turnieju Czterech Skoczni. Pierwsza z nich urodziła się 29 grudnia 2020 roku, czyli dokładnie w dzień inauguracji turnieju. Druga natomiast trzy nieco ponad dwa lata później - 6 stycznia 2023.

"Witaj na świecie Majeczko" - napisała wówczas w mediach społecznościowych Marta Kubacka, żona naszego skoczka, która pochwaliła się zdjęciem córeczki.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: #dziejesiewsporcie: potężne kontrowersje. Piłkarze wściekli na sędziego

Niedawno z kolei Marta Kubacka pochwaliła się najnowszym zdjęciem młodszej z pociech. Zrobiła to za pomocą InstaStories.

Dawid i Marta Kubaccy pobrali się 1 maja 2019 roku. Uroczystość odbyła się w sanktuarium Matki Bożej Częstochowskiej we wsi Bachledówka na Podhalu. Wśród gości nie zabrakło innych skoczków z polskiej kadry.

Marta pochodzi z Katowic. Tam studiowała na Akademii Wychowania Fizycznego. Później przeniosła się i zamieszkała w Zakopanem.

Taty nie ma w domu

Podczas gdy córki rosną pod okiem Marty Kubackiej, taty aktualnie nie ma w domu. Dawid Kubacki kilka dni temu udał się wraz z kadrą skoczków na mistrzostwa świata do Planicy. W swoim pierwszym występie, na skoczni normalnej, zajął piąte miejsce. Mało brakło, a w ogóle mógłby nie wystartować, bo na miejscu dopadły go poważne problemy z plecami.

Na szczęście ból przeszedł, a Kubacki pojawił się na skoczni. Przed skoczkami drugi tydzień mistrzostw, a jeden z liderów polskiej kadry będzie liczył się w walce o medale. W piątek odbędą się zawody indywidualne na dużej skoczni, a w sobotę czeka ich rywalizacja drużynowa.

Autor: PSW
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić