Tenisistka porzuciła sport. Postawiła na portal dla dorosłych

51

Jeszcze niedawno Angelina Graovac była kandydatką do podbicia tenisowego świata. Wciąż można spotkać ją na korcie, ale duże pieniądze zarabia już w zupełnie inny sposób niż na sportowych arenach.

Tenisistka porzuciła sport. Postawiła na portal dla dorosłych
Angelina Graovac w bikini (Instagram, Angelina Graovac)

Zrobienie dużej kariery sportowej wymaga talentu, dyscypliny, konsekwencji i szczęścia. W drodze na szczyt czegoś zabrakło Angelinie Graovac. Nie przebiła się ona do największych turniejów na świecie.

Trwa ładowanie wpisu:instagram

Eksperci wróżyli tenisistce świetlaną przyszłość, kiedy ta rywalizowała jeszcze jako dziecko z rówieśniczkami. Talent nie przełożył się jednak na dobre wyniki w dorosłym sporcie. Na poziomie ITF Angelina Graovac odniosła zaledwie osiem zwycięstw przy 36 porażkach. Ma 21 lat i mocniej niż na tenisie koncentruje się już na innych działaniach.

Angelina Graovac reprezentowała na kortach Australię, ale mieszka w Stanach Zjednoczonych, a i często odwiedza kraj przodków: Serbię. We wszystkich tych miejscach obdarzona nieprzeciętną urodą kobieta zdobyła rozpoznawalność.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Zimno od samego patrzenia. W tym Jan Błachowicz jest królem

Konto 21-latki na Instagramie obserwuje ponad 50 tysięcy osób. Prowadzenie tego profilu to tylko część aktywności sportsmenki. Angelina Graovac postanowiła zarabiać pieniądze na portalu dla dorosłych, w którym swoim subskrybentom pokazuje odważniejsze zdjęcia niż na Instagramie. Te fotki nie pozostawiają dużo miejsca wyobraźni.

Aktualnie tenisistka skupia się właśnie na budowaniu popularności w sieci. Co prawda oficjalnie nie zadeklarowała rozstania z tenisem, ale na przykład na jej profilu na Instagramie coraz trudniej znaleźć zdjęcia z rakietą w dłoniach. Widać natomiast liczne wspomnienia z podróży w rajskie miejsca. Zwiedzanie świata jest jedną z jej pasji.

Trwa ładowanie wpisu:instagram

Angelina Graovac bywa krytykowana za wybranie prostszej drogi niż kariera sportsmenki. Nie dyskutuje ona z krytycznymi opiniami, a mężczyzn zainteresowanych podziwianiem jej nagich zdjęć nie brakuje.

Autor: SSZ
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić