To nie jest żart. Pudzianowski na... sprawdzianie z polskiego

0

Mimo upływu lat Mariusz Pudzianowski cieszy się niezmiennie dużą popularnością w całym kraju. Wcześniej reprezentował Polskę na zawodach strongman, a obecnie jest jednym z czołowych zawodników MMA. "Pudzian" jednocześnie pozostaje aktywny w mediach społecznościowych, gdzie dzieli się szczegółami z życia zawodowego i prywatnego. Jego ostatni wpis zaskoczył kibiców.

To nie jest żart. Pudzianowski na... sprawdzianie z polskiego
Mariusz Pudzianowski pojawił się na sprawdzianie z języka polskiego (Instagram)

Mariusz Pudzianowski nie miał ostatnio dobrego czasu w KSW. Najpierw przegrał przez techniczny nokaut z Mamedem Chalidowem, a niespełna pół roku później lepszy od niego okazał się Artur Szpilka.

Aktualnie "Pudzian" legitymuje się bilansem 17-9. Choć ma już 46 lat nie zamierza się poddawać i w przyszłym roku powinniśmy zobaczyć kolejne pojedynki z jego udziałem. Nie ma jednak na tę chwilę informacji, kiedy dokładnie to się wydarzy, ani kto będzie jego przeciwnikiem.

Pięciokrotny mistrz świata strongman jest w Polsce niezwykle popularny. Jego profil na Facebooku obserwuje aż 1,1 mln osób (aktywny jest także na Instagramie i TikToku). Fani regularnie mogą "zajrzeć" do jego życia prywatnego i zawodowego.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: #dziejesiewsporcie: kapitalny "centrostrzał" w Bytomiu. Po nim poszli za ciosem

"Pudzilla" zamieścił ostatnio niecodzienne zdjęcie. Pokazał bowiem... sprawdzian z języka polskiego. Co ciekawe, znalazł się na ilustracji do jednego z pytań, które brzmiało: "Czy zamieszczony poniżej plakat może być ilustracją do przypowieści o miłosiernym Samarytaninie. Uzasadnij swoją odpowiedź".

Na obrazku widzimy Pudzianowskiego ciągnącego za sobą dziecko na zabawkowym pojeździe (zobacz poniżej). Dodano również hasło: "pomaganie wzmacnia".

Trwa ładowanie wpisu:facebook
Pudzian bawi i uczy... Sprawdzian z języka polskiego - skomentował zawodnik MMA.

Momentalnie zaroiło się od komentarzy. Nie brakowało wpisów od uczniów, którzy mieli okazję zmierzyć się z tym pytaniem na klasówce.

Autor: KOZ
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić