Tragedia na torze. Nie żyje 30-letnia zawodniczka

77

Nie żyje Marina Morel. Zaledwie 30-letnia dżokejka miała tragiczny w skutkach wypadek podczas jednego z przejazdów. Trafiła do szpitala, gdzie lekarze stoczyli walkę o jej życie. Rodzina zawodniczki musiała podjąć trudną decyzję.

Tragedia na torze. Nie żyje 30-letnia zawodniczka
Marina Morel zginęła na torze (Instagram)

Do zdarzenia doszło we wtorek. Jeszcze kilka godzin przed tragicznym wypadkiem, Marina Morel udzielała się w mediach społecznościowych. Składała życzenia urodzinowe swojemu psu.

"The Sun" przekazało, że udała się następnie na trening na torze w Gulgong. Tam ćwiczyła pod okiem doświadczonego trenera Bretta Thompsona.

Po fatalnym upadku z konia została przetransportowana śmigłowcem do szpitala Westmead. Tam rozpoczęła się walka o jej życie.

Z Francji do Australii przyleciała matka zawodniczki. Czuwała przy łóżku swojej córki. W sobotę rodzina Morel podjęła decyzję o odłączeniu aparatury, która podtrzymywała funkcje życiowe 30-latki.

Z wielkim smutkiem przekazujemy, że w sobotę rano Marina Morel odeszła po tragicznym wypadku. Niech spoczywa w pokoju. Nasze myśli są z jej rodzicami i bliskimi" - przekazała organizacja NSW Jockeys na Twitterze.
Zobacz także: Aleksandra Król miała jechać po medal. "Taki sposób motywacji na niektórych działa"
Autor: KOZ
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić