Wielka draka na boisku. Sportowców poniosło, doszło do rękoczynów

2

Szczypiorniści ruszyli do bójki ze wszystkich stron boiska. Sytuacja w meczu piłki ręcznej w Serbii była trudna do opanowania.

Wielka draka na boisku. Sportowców poniosło, doszło do rękoczynów
Bójka w meczu szczypiornistów w Serbii (Sportigram)

W lutym rozegrano piłkarskie derby Belgradu, przed którymi atmosfera jak zwykle była pełna napięcia. Rywalizacja Crvenej Zvezdy z Partizanem rozgrzewa kibiców nie tylko w stolicy Serbii. Na dodatek stoi ona w tym sezonie na wysokim poziomie, ponieważ oba kluby walczą o awans do ćwierćfinału w europejskich pucharach. Tym razem wygrała "Gwiazda" 2:0.

Emocje związane z walką o panowanie w Belgradzie udzieliły się również młodym sportowcom, którzy nie zdecydowali się na uprawianie piłki nożnej, a piłki ręcznej. W meczu drużyn młodzieżowych Partizan zwyciężył 29:27 z Crveną Zvezdą, a zapamiętana z tego meczu będzie głównie awantura z ostatnich minut.

Szczypiorniści ruszyli do bójki ze wszystkich stron boiska. Obrażali się i przeszli do rękoczynów. Sytuacja była trudna do opanowania przez sędziów, zapanował chaos. W kilku miejscach doszło do starć między zwaśnionymi zawodnikami. Na szczęście, po utemperowaniu emocji mecz udało się dokończyć.

Zobacz także: Zimno od samego patrzenia. W tym Jan Błachowicz jest królem
Autor: SSZ
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić