Wielka zadyma na High League. Policja nie pozwoliła na walkę

11

Organizatorzy High League 3 postanowili odwołać ostatnią walkę pomiędzy Mateuszem "Don Diego" Kubiszynem i Denisem "Bad Boyem" Załęckim. Właściciel federacji zabrał głos w tej sprawie.

Wielka zadyma na High League. Policja nie pozwoliła na walkę
Na High League doszło do wielkich zamieszek (screen) (Instagram)

Tuż przed ostatnia walką na gali High League 3, do oktagonu wszedł szef federacji, Malik Montana. Ogłosił on, że pojedynek Mateusza "Don Diego" Kubiszyna i Denisa "Bad Boya" Załęckiego nie dojdzie do skutku. Jak przekazał - ze względów bezpieczeństwa.

Walka będzie za darmo emitowana na YouTube. Musimy to wszystko przerwać ze względów bezpieczeństwa. Zawiedzionych przepraszam i dziękuję bardzo - przyznał.

Przez względy bezpieczeństwa należy rozumieć to, że na trybunach doszło do olbrzymiej zadymy pomiędzy pseudokibicami Lechii Gdańsk i Elany Toruń. Na publikowanych w mediach społecznościowych nagraniach widać, że sytuacja wymknęła się spod kontroli.

Trwa ładowanie wpisu:twitter

Malik Montana opowiedział więcej o wielkim skandalu w rozmowie z Mateuszem Kaniowskim. Wyjawił, że to policja nie pozwoliła na to, aby ostatnia walka doszła do skutku.

Najważniejsze jest bezpieczeństwo ludzi i zrobiliśmy w tej kwestii wszystko, co mogliśmy. Zdaję sobie sprawę z tego, że nasi fani i osoby, które wykupiły PPV, nie są zadowolone. Ale my ze swojej strony zrobimy wszystko, by ta walka się odbyła. Myślę, że to nastąpi w ciągu kilku najbliższych dni. Osoby, które wykupiły PPV, na pewno będą mogły tę walkę obejrzeć - powiedział Montana.
Zobacz także: Zrobił to w stylu Messiego! Gol, że palce lizać (wideo)
Autor: PSW
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić