LAK| 

Wielki "coming-out" Żyły. Wszyscy na to czekali

16

Piotr Żyła to zrobił! W mediach społecznościowych po raz pierwszy pokazał się z Marceliną Ziętek. O tym związku wszyscy mówili już od kilku miesięcy, ale para nie ujawniała się. W końcu nadszedł ten dzień, gdy pokazali się razem.

Wielki "coming-out" Żyły. Wszyscy na to czekali
Marcelina Ziętek (Instagram)

W ostatnich miesiącach to jedna z najpopularniejszych par w polskim sporcie. Media szeroko rozpisywały się o związku aktorki i skoczka narciarskiego. O ile Piotr Żyła jest popularny już od kilku lat, o tyle Marcelina Ziętek najwięcej na popularności zyskuje w ostatnim czasie.

Niedawno aktorka opublikowała kilka zdjęć z pobytu w SPA w Wiśle. Najwięcej uwagi internautów przykuły fotki z jacuzzi, gdzie kobieta śmieje się od ucha do ucha, a jej partner chowa głowę pod wodę. Fani szeroko komentowali zdjęcia, wielu z nich wystosowało nawet dramatyczny apel! "Pokażcie się w końcu" - pisali.

"Coming-out" Żyły

W końcu nadszedł ten dzień! Piotr Żyła to zrobił. W mediach społecznościowych po raz pierwszy pokazał się z Marceliną Ziętek.

Okazją do tego miały być nadchodzące dni, które para spędzi razem. "Ciekawy weekęd sie zapowiada" (pisownia oryginalna - przyp. red.) - napisał, dodając hashtag dotyczący wesela. Zażartował sobie również, oznaczając lokalizację jako "Bali".

Marcelina Ziętek od wielu lat związana jest z telewizją. Wielokrotnie brała udział w konkursach piękności. Na jej koncie są m.in. tytuły Miss Południa Nastolatek i Miss Foto Południa Nastolatek. Na ekranie można ją było zobaczyć w produkcjach TVN: Szkoła i 19+. Na Instagramie śledzi ją ponad 80 tysięcy osób.

Warto dodać, że Piotr Żyła ma dwoje dzieci z małżeństwa z Justyną Lazar-Żyłą. Para rozwiodła się po blisko 12 latach. Przez kilka miesięcy w social mediach pojawiały się zarzuty byłej żony skoczka wobec eks-partnera. Sportowiec przez jakiś czas je odpierał, ale z czasem po prostu przestał komentować sytuację.

Trwa ładowanie wpisu:instagram
Zobacz także: Mateusz Borek po gali Gromda 5. "Wychodzisz z kina lub teatru mając w głowie ostatnią scenę"
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić