LAK| 

Wielkie transfery w polskim MMA? Tajemnicza zapowiedź

1

Michał Materla i Szymon Kołecki pozostają bez kontraktów na polskiej scenie MMA. Niewykluczone, że już wkrótce to się zmieni, bo obaj znaleźli się na celowniku jednej z organizacji. Prezes złożył konkretną deklarację.

Wielkie transfery w polskim MMA? Tajemnicza zapowiedź
materla (wp)

Chodzi o organizację FEN, która w sobotę we Wrocławiu organizuje kolejną galę: FEN 37. W ostatnich dniach gościem programu Koloseum na Polsacie Sport był Paweł Jóźwiak, który wprost przyznał, że jego organizacja poważnie interesuje się angażem dwóch zawodników pozostających bez kontraktu - Michałem Materlą i Szymonem Kołeckim. To dwa bardzo głośne nazwiska na polskiej scenie MMA.

Padły konkretne deklaracje

W trakcie programu Jóźwiak zdradził, że obie strony są zainteresowane ewentualną współpracą.

Były rozmowy z Kołeckim i Materlą. Zobaczymy, jak pójdzie nam ta gala i w jakim miejscu jesteśmy, jeżeli chodzi o sprzedaż. Niczego nie wykluczamy. Mogę uchylić rąbka tajemnicy, że takie rozmowy były i z tego co wiem, to obie strony są zainteresowane. Wiadomo, że to nie są tani zawodnicy - powiedział Paweł Jóźwiak.
Nie chcemy wybiegać zbytnio w przyszłość. Skupiamy się na najbliższej gali, bo to jest dla nas bardzo ważne przedsięwzięcie. Będziemy się starać, żeby FEN w 2022 roku był jeszcze ciekawszy. Mamy ambitne plany. Ruszamy już z kolejną galą, którą ogłosimy w sobotę. Będzie się dużo działo - dodał szef organizacji FEN.

W sobotę, 27 listopada od godziny 19:00 we wrocławskiej hali Orbita odbędzie się 37 gala FEN: ENERGA Fight Night Wrocław. Fani sztuk walki zobaczą aż 10 pojedynków w klatce. Walką wieczoru będzie starcie o tymczasowy pas w kategorii ciężkiej. Powalczą o niego były mistrz PLMMA w wadze ciężkiej Szymon Bajor (22-9, 10 KO) i Bartosz Szewczyk (3-0, 3 KO), który zastąpił kontuzjowanego Adama Wieczorka. Transmisja w WP Pilot.

Zobacz także: Robert Kubica o swojej przyszłości. "W grę wchodzą 2-3 czołowe zespoły"
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić