Wojciech Szczęsny też zagra w filmie? Zabawna reakcja Grzegorza Krychowiaka

6

Grzegorz Krychowiak i Wojciech Szczęsny na dużym ekranie w filmowej produkcji? Może kiedyś, choć jak wyjaśnił pomocnik - nie każdy może być aktorem.

Wojciech Szczęsny też zagra w filmie? Zabawna reakcja Grzegorza Krychowiaka
Szczęsny też zagra w filmie? Zabawna reakcja Krychowiaka (PAP)

Grzegorz Krychowiak w ostatnim czasie nabył nowe doświadczenie. Wystąpił w filmie "Druga połowa". To komedia romantyczna, która 29 maja będzie miała swoją premierę. Zagrali w niej Cezary Pazura, Maciej Musiał oraz Marianna Zydek.

Co ciekawe, w filmie jest wątek piłkarski. Jednak nie będzie on należał do Grzegorza Krychowiaka. Zawodnik reprezentacji Polski będzie... kreatorem mody. Jak wiadomo, moda jest pasją piłkarza.

Podczas konferencji prasowej Grzegorz Krychowiak został zapytany o film. A konkretnie o to, że chodziły słuchy, że wystąpić w nim miał również Wojciech Szczęsny. Dlaczego ostatecznie do tego nie doszło?

To nie jest tak, że ktoś zadzwoni do kogoś i od razu się go przyjmuje. Wojtek musiał wysłać CV, dostaliśmy je i nie zostało zaakceptowane. Życie, nie wszyscy mogą być aktorami - odpowiedział pomocnik reprezentacji Polski.

Film Łukasza Wiśniewskiego zostanie zaprezentowany kadrowiczom na zgrupowaniu poprzedzającym Euro 2020. Tym razem w produkcji wystąpi tylko jeden z piłkarzy, ale kto wie, co przyniesie przyszłość.

Trwa ładowanie wpisu:twitter
Zobacz także: #dziejesiewsporcie: kobiety też potrafią grać w piłkę. Ale bramka!
Autor: DKP
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić