aktualizacja 

Wstrząsające wyznanie sportsmenki. Ujawniła, jakie wiadomości dostaje

56

Wydawać by się mogło, że życie Paige Spiranac jest wspaniałe. Golfistka wyznała, że musi wrócić na terapię, by zadbać o swoje zdrowie psychiczne. W ostatnim czasie wcale nie było u niej tak dobrze.

Wstrząsające wyznanie sportsmenki. Ujawniła, jakie wiadomości dostaje
Paige Spiranac (Instagram)

Nie jest jednak jej łatwo. Wśród niektórych kibiców i innych zawodników Spiranac czasami bywa obiektem drwin. Niewielu rywali traktuje ją poważnie, część zarzuca jej, że karierę w golfie robi tylko dzięki swoim zdjęciom na Instagramie.

Golfistka niedawno podzieliła się swoim problemem. Otrzymywała groźby w mediach społecznościowych. - Czyłam, że zaczynam się wycofywać i nie dbam o swoje zdrowie psychiczne. Nie traktowałam się priorytetowo - wyznała w swojej audycji.

Spiranac jest nękana, grożono jej śmiercią. Wysyłano jej wiadomości o niecenzuralnych treściach. Na studiach była prześladowana przez koleżanki z uczelni.

Golfistka postanowiła wrócić do sesji z terapeutą. - Ktoś groził, że wyśle spermę do mojego domu oraz do mojej siostry. Groził, że przyjdzie i mnie porwie, grożono mi śmiercią oraz nękano - tłumaczyła.

Stalkerzy są wszędzie. Spiranac zdaje sobie z tego sprawę. - Rozwijam się na swoich platformach, oczywiście mam ciągle nowych obserwatorów, ale wiąże się z tym trochę negatywnych rzeczy - mówiła.

Sportsmenka nie zostawi tej sprawy. Ma zamiar podjąć kroki prawne przeciwko prześladowcom. - Chce, żebyście wiedzieli, że jeśli zadzieracie ze mną, to nie jest to fajne i ja tego nie zostawię - skomentowała.

Trwa ładowanie wpisu:instagram
Zobacz także: Niezwykła stylizacja miss Euro. Trudno oderwać wzrok
Autor: DKP
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić